Volgens Omroep Flevoland is Arie van Eijden de nieuwe voorzitter. De oud-directeur van Ajax was al in het verleden adviseur van de Raad van Commissarissen. Hij combineert de nieuwe functie met zijn met zijn werkzaamheden als commissaris van de Eredivisie CV.
Omroep Flevoland meldt dat in de nieuwe Raad van Commissarissen ook onder andere Tonny Bruins Slot en miljonair Lesley Bamberger zitten.
UPDATE: Naast Van Eijden verbindt inderdaad ook Tonny Bruins Slot zich aan club. Hij zal deel gaan uitmaken van de nieuwe Raad van Commissarissen. Die bestaat verder uit René ter Borgh (voorzitter) en Lesley Bamberger. Van Eijden neemt op 1 april 2011 die taak over van Ter Borgh. Tot die tijd zal de oud-directeur van Ajax als adviseur optreden.
Raymond Groenteman neemt met ingang van 1 november 2010 de taak van fulltime algemeen directeur op zich. Groenteman gaat zich de komende periode onder meer richten op de professionalisering van het 'voetbalbedrijf' Almere City FC, waarbij een intensieve samenwerking met AFC Ajax centraal staat.
De benoemingen zijn een gevolg van de overname van Almere City FC de op Schiphol gevestigde Kroonenberg Groep. Zij nemen 100 procent van de aandelen over en hebben tegelijk alle schulden afgelost.

