Aanvoerder Evgeniy Levchenko en Andreas Lasnik zijn de slachtoffers, zo meldt het Brabants Dagblad. De twee kregen tijdens de afsluitende partij geen hesje van Heerkes. Afgelopen woensdag ontbreken beide spelers ook in het restant tegen De Graafschap. Lasnik vanwege een blessure en Levchenko, omdat hij niet speelgerechtigd was. De Rus stond niet op het wedstrijdformulier tijdens deel 1 van het duel, omdat hij toen geblesseerd was.
Daarnaast is het de vraag of Niki Mäenpää in het doel blijft staan. De Fin blunderde tegen De Graafschap opzichtig, waardoor er met 0-1 werd verloren. Davino Verhulst overtuigde eerder ook al niet. Harmen Kuperus is de derde doelman.
Excelsior-trainer Alex Pastoor heeft een stuk minder kopzorgen. Zijn ploeg won vorige week met 1-0 van concurrent VVV-Venlo en staat nu net boven de streep op een vijftiende plaats. Het ligt dan ook niet voor de hand dat Pastoor veel gaat wijzigen in zijn opstelling.
Vermoedelijke opstellingen

