Nederland vergroot voorsprong op Turkije
De teleurstelling van het mislopen van de organisatie van het WK 2018 overheerst nog altijd binnen de Nederlandse landgrenzen, maar gelukkig valt er ook nog goed nieuws te melden. Door de overwinning van PSV op Sampdoria (1-2) en de gelijke spelen van FC Utrecht (3-3) en AZ (1-1) is Nederland op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA ingelopen op Turkije.

PSV verzekerde zich woensdag van de knock-outfase van de Europa League door in Italië met 1-2 te winnen van Sampdoria. FC Utrecht en AZ pakten donderdag ieder een punt tegen respectievelijk Napoli en Sheriff Tiraspol. Zij zijn daardoor echter wel uitgeschakeld. FC Twente speelt na de winterstop wel in de Europa League. De Tukkers zijn zeker van de derde plaats in de Champions League-groepsfase. Ook Ajax maakt daar nog kans op.
Nederland (35.963) staat momenteel negende op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA. Turkije, dat in Europa alleen nog vertegenwoordigd wordt door Besiktas en Bursaspor, staat op de tiende plaats (34.450). Oekraïne geniet nog een behoorlijke voorsprong op ons land. Zij staan achtste met 39.883 punten.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
