Laatste nieuws
16.15"Onaangepaste" Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.02'Strijd om Geertruida barst los: Engelse, Spaanse en Italiaanse interesse'
16.00Dit is het beste Portugal ooit (met of zonder Cristiano Ronaldo)
15.55Duitse internationals betalen vervoerskosten voor zeshonderd fans
15.48WK-record maakt Ochoa trots: 'Ik kan mijn naam naast Messi en Ronaldo zetten'
15.22UEFA beloont geweigerde WK-scheidsrechter met aanstelling voor Super Cup
15.15Letschert verrast door 'monster' van Marokko: "Had ik nooit zien aankomen"
15.11'Feyenoord deelt tikje uit: Ajax-toptalent (12) vertrekt naar Rotterdammers'
15.08Amerikaanse toparbiter fluit eerste WK-duel Oranje
15.02Elia blikt terug op gemiste WK-kans: 'Was mijn carrière dan anders gelopen?'
15.00Kim, Lee en… Jens Castrop? Het verhaal van de Zuid-Koreaanse verrassing
14.55Feyenoord neemt Marokkaans talent Hadidi (17) over van Standard Luik
14.52'FC Twente handelt snel en vindt opvolger van Rots in de Eredivisie'
14.50FC Twente plukt na verkoop Rots linksback weg bij Go Ahead Eagles
14.47Nederlandse verdediger heeft fraaie transfer naar nummer vijf van Portugal binnen
14.40Malen vol ambitie richting WK: 'Ik wil gaan voor de hoofdprijs'
14.39'Bayern bereikt akkoord en betaalt 65 miljoen aan club die met PSV concurreert'
14.36'Dilemma in Sevilla: Ajax op vinkentouw voor één van grootste juwelen'
14.22Feyenoord plukt Marokkaans talent Hadidi (17) weg bij Standard Luik
14.16Finn van Breemen heeft transfer naar nummer vijf van Portugal te pakken
14.15Wout Weghorst onderscheidt zich na eerste training Oranje in Kansas City
14.07Duitse WK-ganger over late oproep: 'Nagelsmann vroeg of ik dronken was'
14.05FIFA wijst scheidsrechter aan voor eerste WK-duel van Oranje met Japan
14.01De ultieme WK-gids: alles wat je moet weten over de landen en groepen
14.01De Jong vreest niet voor setpiece-WK: 'Teams die prijzen winnen worden gekopieerd'
14.00Beukema wacht op belletje van Koeman: 'Nog geen contact gehad met de bondscoach'
13.55'Ajax en Feyenoord hadden interesse, maar hij is wel een groot Mexicaans talent'
13.45Torenhoge verwachtingen van Feyenoord-back: 'Machine, potentie is eindeloos'
13.45La Gazzetta: 'Ajax ruikt kans en biedt routinier (37) plek onder de lat aan'
13.45Rondje WK: de állerlaatste tips voor je WK-pool
13.44Celtic gaat na memorabele landstitel langer door met O'Neill (74)
13.40Japanner waarschuwt Oranje en zichzelf: 'Dat mogen we geen moment doen'
13.38Ambitieuze Pochettino legt gewaagd antwoord aan Trump uit
13.32Vanenburg geeft Koeman WK-advies: 'Dit systeem kan tegenstanders écht pijn doen'
13.30'Mijn moeder gelooft dat ik Oranje ga halen, daarom heb ik gewacht met Suriname'
Resultaten x
Overige

Villarreal best of the rest, tiental Real Madrid moet nog even flink zweten

Villarreal blijft bovenin meedoen in de Primera Division. De huidige nummer drie op de ranglijst klopte maandagavond Almeria met 2-0.

03-01-2011 23:56 door Redactie ELF Voetbal

José Catalá bracht Villarreal na 22 minuten op voorsprong. Na 58 minuten tekende Borja Valero voor de beslissing. Nummer zes Atletico Madrid had ook goede zaken kunnen doen, maar vergat te winnen op eigen veld. Racing Santander, met Kennedy Bakircioglu in de basis, hield de club uit de hoofdstad op 0-0.

Jonathan de Guzman zag als basisspeler zijn Real Mallorca ruim winnen. Emilio Nsue, Victor en Michael Pereira zorgden voor de doelpunten tijdens het duel met Hercules (Piet Velthuizen zat de hele wedstrijd op de bank). Hekkensluiter Real Zaragoza boekte een zeer belangrijke winst. Lange tijd leek de wedstrijd tegen Real Sociedad (waar Jeffrey Sarpong op de bank zat) op 1-1 uit te draaien, maar in de extra tijd bezorgde Braulio de 23.000 toeschouwers een feestje.

UPDATE: Real Madrid leek op bezoek bij Getafe eenvoudig te gaan winnen. Na twintig minuten stond het al 0-2, maar de thuisploeg knokte zich knap terug. De mannen van trainer Jose Mourinho konden opgelucht ademhalen toen scheidsrechter Alberto Undiano Mallenco affloot bij een 2-3 eindstand.

Getafe doet het dit seizoen goed in de Primera Division met een gedeelde zesde plaats. Tegen Real Madrid had de subtopper in het begin van de wedstrijd echter niets in te brengen. Kinderlijk eenvoudig schoten Cristiano Ronaldo en Mesut Özil hun ploeg binnen twintig minuten op 0-2. Angel Di Maria speelde een belangrijke rol bij beide goals. Bij de 0-1 werd hij licht vastgehouden en kreeg hij een penalty, bij de 0-2 bediende hij Özil met een prachtige steekpass.

Real Madrid leek op weg naar een grote overwinning, maar niets was minder waar. Daniel Parejo slalomde na een half uur spelen knap langs twee middenvelders en klopte Iker Casillas met een verwoestend schot. Toch kreeg Real Madrid het er niet heel warm van. Na een klein uur spelen leek de wedstrijd beslist toen Ronaldo op aangeven van de tegenvallende Karim Benzema de 1-3 binnen schoot.

Benzema moest een kwartier voor tijd naar de kant en voor hem in de plaats kwam Kaka. De Braziliaan stond driekwart jaar aan de kant met een blessure, maar liet bij vlagen zien weer volledig terug te zijn. Ondanks de inbreng van Kaka kreeg de Koninklijke het vlak voor tijd toch nog lastig, toen Álvaro Arbeloa na zijn knullige tweede gele kaart van het veld moest. Vrijwel direct daarna bracht invaller Juan Albin de spanning volledig terug in de wedstrijd met een harde knal: 2-3. Dichterbij kwam Getafe echter niet en dat was over het geheel gezien ook onverdiend geweest.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.