Laatste nieuws
05.40Internet gaat los na WK-treffer van Feyenoorder Hwang: 'De trots van Zuid'
05.40VI Live: Feyenoorder Hwang goud waard met doelpunt en assist tegen Tsjechië
05.27VI Live: Feyenoorder Hwang zorgt voor verdiende gelijkmaker tegen Tsjechië
05.18VI Live: Krejci kopt Tsjechië volledig tegen de verhouding in op voorsprong
05.07De bijzondere weg van Virgil van Dijk: van afwijzing in Oranjejeugd tot aanvoerder op WK
05.02Bondscoach Zuid-Afrika blijft strijdvaardig na verlies tegen Mexico: 'Ik geloof'
04.49VI Live: Zuid-Korea en Tsjechië gaan rusten, vooralsnog geen spektakelstuk
04.15VI Live: Zuid-Korea krijgt eerste mogelijkheden tegen Tsjechië
03.54Van der Vaart wijst naar zwakke plek van 'wereldgozer' Heitinga: 'Is zijn manco'
03.50Nieuwe SBS6-talkshow Het Oranje Café krijgt keiharde kritiek: 'Uiterst gênant'
03.45WK LIVE: Feyenoorder laat zich met goal en assist zien tijdens Zuid-Korea-Tsjechië
03.45Praat mee op VP: duel tussen Zuid-Korea en Tsjechië lijkt los, hoofdrol voor Hwang
03.25Grote klap voor WK-organisator Canada: sterspeler mist start van het toernooi
03.20Keeper Verbruggen ontbreekt opnieuw op training Oranje
02.50'Openingsduel Mexico en Zuid-Afrika krijgt nare bijsmaak door chaos rond Azteca'
02.20WK LIVE: beurt aan Zuid-Korea en Tsjechië na chaotisch vuurdoop van WK
02.11Valentijn Driessen is duidelijk: 'Met strik eromheen zo afleveren bij Real Madrid'
01.55Verweij komt met opvallend verhaal over Weghorst: 'Dat verhaal ging al bij Ajax'
01.40Koeman gaat goede vriend opbellen over WK-tegenstander: 'Beter om hem te bellen'
01.26Anco Jansen haalt uit naar Oranje-assistent: 'Een slecht signaal, echt absurd'
01.11Sneijder en Van der Vaart hebben opvallend plan: 'Hij hoofdtrainer, ik assistent'
01.03Maker eerste WK-goal bedankt thuispubliek voor steun
00.45WK Praat-tafel geniet van hachelijk WK-moment: 'Zou hij thuis geoefend hebben?'
00.42Broos opvallend mild over Zuid-Afrika: 'Mijn team heeft een goede wedstrijd gespeeld'
00.15Het 'nachtbraak-WK': de tijdsverschillen van de speelsteden met Nederland
00.10'PSV weet meer: drie oefenwedstrijden in aanloop naar nieuw seizoen bekend'
00.0231-voudig Oranje-international haalt hard uit: 'Blijf dan thuis, mijn WK verziekt'
00.00'Real Madrid voegt nóg een ster toe aan selectie: Man City-smaakmaker is binnen'

Gisteren

23.50Wereldpers bedrukt na openingsduel: 'Grijze overwinning' versus 'nachtmerrie'
23.35Gijp zag veel emotie bij Kees Jansma: 'Zag Advocaat als een vriend, is nu klaar'
23.35Drie keer rood: vorig WK al bijna geëvenaard na unicum in deze eeuw
23.31PSV-speler (22) verrast en ondergaat haartransplantatie: 'Kan veel impact hebben'
23.30Fans steunen Oranje massaal bij training in Kansas City: 'Van links, naar rechts'
23.26Kenneth Perez kan lach niet onderdrukken: 'Wordt bijzonder WK als dit doorgaat'
23.25Foto's: zo zag de opening van het WK 2026 eruit
Resultaten x
Overige

(2) Veh wil Bruma - Iran verslaat aartsrivaal Irak - Higuaín geopereerd

Ook vandaag blijft het nieuws binnenstromen op de redactie. Om dit overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal het buitenlandse nieuws in round-ups. Hieronder het nieuws van dinsdag 11 januari.

11-01-2011 21:57 door Redactie ELF Voetbal

HAMBURG - Armin Veh hoopt in de nabije toekomst te kunnen beschikken over Jeffrey Bruma, meldt Hamburger Morgenpost. Hamburger SV is op zoek naar een defensieve versterking en zou graag met Chelsea willen praten over een verhuur van de Nederlandse verdediger. "Ik zou hem onmiddelijk nemen", aldus Veh.

QATAR - Iran heeft in Groep D van de Azië Cup aartsrivaal Irak op een 1-2 nederlaag getrakteerd. De titelverdediger kwam nog wel op voorsprong door een doelpunt van Younis Mahmoud, maar Iran won alsnog door goals van Gholam Reza Rezai en Eman Mobali. In dezelfde poule behaalde Noord-Korea een doelpuntloos gelijkspel tegen de Verenigde Arabische Emiraten.

GLASGOW - Celtic gaat opnieuw een poging wagen om het contract van Georgios Samaras open te breken en te verlengen. De 25-jarige oud-aanvaller van SC Heerenveen en Manchester City ging niet in op eerdere aanbiedingen van de club, maar assistent-trainer Johan Mjällby verwacht dat de Griek nu wel bijtekent. Samaras liet afgelopen week namelijk ontvallen dat hij nu wel bereid is om zijn contract te verlengen.

LIVERPOOL - Tottenham Hotspur heeft zich tevergeefs bij Everton gemeld om een overname van Phil Neville te bespreken. David Moyes wil de 33-jarige aanvoerder behouden. "Tottenham heeft zich inderdaad gemeld, maar Neville blijft bij ons", zei hij.

MADRID - Gonzalo Higuaín is dinsdag in Chicago geopereerd aan zijn hernia. Specialist Richard Fessler verrichtte een ingreep aan de onderste lendenwervels van de Argentijn. Carlos Diez, de chef van de medische staf van Real Madrid, was één van zijn assistenten. Higuaín wordt naar alle waarschijnlijkheid woensdag uit het ziekenhuis ontslagen. Naar verwachting kan de 23-jarige aanvaller in maart weer in actie komen voor De Koninklijke.

GLASGOW - Neil Lennon is door de Schotse voetbalbond voor zes wedstrijden geschorst. De trainer van Celtic werd tijdens het verloren duel met Hearts (2-0) door de arbiter naar de tribunes verwezen. De coach protesteerde toen hevig nadat Joe Ledley in zijn ogen onterecht een rode kaart had ontvangen. Celtic gaat in hoger beroep tegen de straf.

ISTANBUL - Halil Colak heeft dinsdag een belangrijke bijdrage geleverd aan een overwinning van Kasimpasa SK in de groepsfase van het Turkse bekertoernooi. De oud-speler van Go Ahead Eagles kwam tot scoren in de met 2-0 gewonnen wedstrijd tegen Kirikhanspor. Kasimpasa staat onder leiding van coach Fuat Çapa, die in het verleden actief was bij MVV en RBC. Zijn ploeg deelt de koppositie met Istanbulspor, dat één duel meer speelde.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.