Round-up: Arsenal stalt Ramsey bij Cardiff - Santander in Indiaanse handen - Japan door ondanks rood Yoshida - Sunderland aast op Jamaicaan
Ook vandaag blijft het nieuws binnenstromen op de redactie. Om dit overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal het in overzichtelijke round-ups. Hieronder het buitenlandse nieuws van vrijdag 21 januari.

LONDEN - Arsenal verhuurt toptalent Aaron Ramsey tijdelijk aan zijn oude club Cardiff City
Het 20-jarige talent, dat in 2008 voor 7 miljoen de overstap maakte naar Arsenal, komt in Londen momenteel amper aan spelen toe. Op 26 februari wordt Ramsey weer terug verwacht bij de Gunners.
SANTANDER - Ahsan Ali Syed is de nieuwe eigenaar van Racing Santander. De zakenman uit India heeft volgens berichten in de Spaanse media tussen de 30 en 40 miljoen neergelegd voor de huidige nummer veertien van de Primera Division.
DOHA - Japan heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van de Azië Cup. De Japanners wonnen in de kwartfinale met 3-2 van gastland Qatar. Het thuisland kwam nog wel tweemaal op voorsprong, via treffers van Sebastian Soria en Fabio Cesar. Maar Japan toonde veerkracht en kwam tot tweemaal terug via Shinji Kagawa, dit seizoen smaakmaker bij Borussia Dortmund. Nadat Maya Yoshida, speler van VVV-Venlo, met rood van het veld was gestuurd, zorgde Masahiko Inoha een minuut voor tijd voor opluchting en vreugde binnen het Japanse kamp: 3-2.
SUNDERLAND - Ricardo Fuller lijkt bij Sunderland de opvolger te worden van Darren Bent. Volgens de BBC heeft de club met succes een bod uitgebracht op de 31-jarige Jamaicaanse aanvaller van Stoke City. Bij die club werd Fuller sinds zijn komst in 2006 al driemaal clubtopscorer.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
