Update: FC Barcelona laat geen steek vallen, Valencia wint doelpuntrijk duel van Malaga
Luis Fabiano heeft het thuispubliek van Sevilla een mooie zaterdag bezorgd. Mede door een hattrick van de Braziliaan wonnen de Andalusiërs vanmiddag met 4-1 van Levante. Laatstgenoemde club blijft daardoor bungelen in de degradatiezone.

Sevilla kende een sterke eerste helft. Voor de rust genoot de thuisploeg een comfortabele 3-0 voorsprong. Fabiano maakte twee treffers, waarvan één uit een strafschop en ook voormalig Ajax-speler Julien Escudé zette zijn naam op het scorebord: 3-0. Xisco Munoz maakte er in de 58ste minuut nog wel 3-1 van, maar tien minuten later vergrootte Fabiano de marge opnieuw. Het werd uiteindelijk 4-1.
FC Barcelona - Racing Santander (3-0)
FC Barcelona heeft een eenvoudige overwinning geboekt op Racing Santander. De Catalanen hoefden zich niet bovenmatig in te spannen en haalden niet altijd het gebruikelijke niveau, maar de verrichtingen bleken toch voldoende voor een ruime 3-0 overwinning.
De tegenstander, met Kennedy Bakircioglu en Markus Rosenberg in de basis, keek al na twee minuten tegen een achterstand aan na een snelle combinatie. David Villa ging de één-twee aan met Lionel Messi, waarna laatstgenoemde de bal op het hoofd stiftte van Pedro, die de bal in het lege doel kopte. De gasten hadden niks in te brengen en kwam in de eerste helft tot slechts 27% balbezit.
Het overwicht resulteerde na een half uur spelen in de 2-0. Een overtreding in het strafschopgebied leverde een strafschop op, die door Messi kalm werd binnengeschoven.
In de tweede helft toonde Barça eventjes zijn klasse en kwam het op 3-0. Een hakje van Pedro ging vooraf aan het schot van Andrés Iniesta, dat licht getoucheerd werd, voordat het de doellijn bereikte.
Je zou bijna gaan denken dat alleen de supporters van FC Barcelona een hele wedstrijd lang op het puntje van hun stoel zitten, maar ook de fans van Valencia en Malaga hebben vandaag een ware voetbalshow voorgeschoteld gekregen. In een boeiend voetbalgevecht kwamen negen man van Malaga terug tot 3-3 tegen Valencia, maar een doelpunt van Aritz Aduriz in de blessuretijd werd de uitploeg alsnog fataal: 4-3.
Malaga kwam in de tiende minuut verrassend op voorsprong door een doelpunt van Jose Salomon Rondon G.. De nummer zestien van La Liga leek een mooie avond tegemoet te gaan, maar in de vijftiende minuut benadeelde Martin Demichelis zijn eigen werkgever. Hij werd met rood van het veld gestuurd na een charge op Juan Manuel Mata, die de daarbij gegeven strafschop zelf wist te verzilveren: 1-1. Maar ook met tien man kwam Malaga op voorsprong tegen Valencia. Rondon G. maakte in de 35ste minuut zijn tweede van de avond.
Valencia leek na rust al snel orde op zaken te stellen door een treffer van Roberto Soldado. Door de rode kaart van Helder Miguel Rosario in de 64ste minuut leek het definitief gedaan met Malaga, helemaal toen Ever Maximiliano Valencia drie minuten later op voorsprong bracht: 3-2. Toch mocht Malaga nog hopen op een stunt in de slotfase van het duel. Aankoop Julio Baptista zette de met negen man spelende uitploeg een kwartier voor tijd op 3-3. Een superstunt leek in de maak, maar Aduriz bepaalde in de blessuretijd de eindstand alsnog op 4-3.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
