Laatste nieuws
19.30Oranje-internationals krijgen complimenten van Van Nistelrooij: 'Dit is het!'
19.28Aanvoerder Endo haakt geblesseerd af bij Japan voor duel met Oranje
19.26Japans Ajax-duo blikt vooruit op Oranje: 'Veel gevraagd naar kracht van Japan'
19.19Oranje-internationals treffen maatregelen om om te kunnen gaan met enorme hitte
19.05PSV en Saibari naderen absolute recorddeal met Bayern München
19.00Dé WK-vijand: de hitte
18.50Flinke tegenvaller voor Oranje-opponent Japan: 73-voudig international haakt af
18.49Geweigerde Somalische scheidsrechter Artan mag UEFA Super Cup leiden
18.45'Marokko wordt overschat, maar dít moet het toernooi van Saibari worden'
18.41'Feyenoord-kandidaat verliest terrein in Milaan: drietal trainers in beeld'
18.40Dreun voor Japan: aanvoerder Endo haakt drie dagen voor WK-duel met Oranje af
18.38Verbruggen nog altijd geen onderdeel van groepstraining Oranje
18.30Het geheim achter de telefoontjes van Dick Advocaat
18.23Jahanbakhsh spreekt: 'Iran is voorbereid op ongewone omstandigheden'
17.56'FC Groningen wil toeslaan na transfervrij vertrek bij Sparta'
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de topacht gaat tegenvallen
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de top-8 gaat tegenvallen
17.35Argentinië maakt zich nu ook zorgen om Tagliafico en Nico González
17.30Ajax-target wil weg bij Girona en dient officiële vertrek brief in
17.30'Bernardo Silva heeft topaanbieding binnen: Spaanse topclub gaat all-in'
17.24'Oranje heeft meeste PL-spelers en speelde gelijk tegen Spanje, het kan wél'
17.10Keeper Verbruggen ontbreekt opnieuw op training Oranje
17.03De Graafschap slaat dubbelslag op transfermarkt en haalt oude bekende terug
17.00Vleugje Sovjet op het WK: debuut Oezbekistan komt niet uit de lucht vallen
16.50Oranje traint zonder beoogd basisspeler in snikheet Kansas City
16.46Doelman wil vertrekken bij PSV: 'Als het maar wel een topcompetitie is'
16.45Waarom WK-underdog Kaapverdië de groepsfase kan overleven
16.37Geen Ivoriaanse supporters op WK vanwege strikte Amerikaanse visumregels
16.30Oranje deelt schitterende video: rollen voor Van Dijk, Frenkie en Van Hanegem
16.30Beste Oranje Aller Tijden: deze legendes staan in het elftal
16.26De Graafschap heeft Warmerdam binnen, Heerenveen en Groningen strikken talenten
16.15'Feyenoord denkt aan ex-assistent van Guardiola als nieuwe trainer'
16.15'Onaangepaste' Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.15"Onaangepaste" Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.02'Strijd om Geertruida barst los: Engelse, Spaanse en Italiaanse interesse'
Resultaten x
Overige

'Ruud van Nistelrooy moet niet zeuren'

Ruud van Nistelrooy gaat definitief niet terug naar Real Madrid. De aanvaller liet daarop direct weten dat contractverlenging bij Hamburger SV is uitgesloten.

27-01-2011 16:44 door Redactie ELF Voetbal

"Ik heb hem verteld dat we geen kans meer hebben", aldus zijn zaakwaarnemer Rodger Linse tegen Hamburger Morgenpost. "Dat was het, het is voorbij. Hij snapt er niks van en dat vindt hij vervelend. Het doet pijn, heel veel pijn." Linse was zondag in Madrid om over een transfer te praten, maar dat bleek tevergeefs.

"Dat is jammer, want ze hebben geen idee wat ze Ruud daarmee aandoen", aldus Linse. "Er waren in de thuiswedstrijd van Real Madrid tegen Real Mallorca (1-0, red.) zelfs spreekkoren voor Ruud. Hoffmann (voorzitter, red.) heeft mij laten weten dat Ruud met HSV simpelweg meer kans heeft om plaatsing voor de Champions League of Europa League af te dwingen. Dan houdt het op, ik kan er niets meer aan doen."

"Ruud moet nu laten zien dat hij een man is. Hij moet doen waar hij het beste in is: doelpunten maken. Het is echter uitgesloten dat Ruud zijn contract gaat verlengen. Dat is nu zeker niet meer aan de orde", besluit Linse. Volgens Duitse media zit PSV op het vinkentouw om Van Nistelrooy terug te halen naar Eindhoven.

UPDATE (1): Ruud van Nistelrooij is boos op de clubleiding van Hamburger SV. De Nederlandse spits uitte in een interview in de Spaanse krant AS zijn onvrede over het uitblijven van een transfer naar Real Madrid. "Tegen de supporters, mijn ploeggenoten en de trainer kan ik niets zeggen. Het is de clubleiding die deze beslissing genomen heeft", aldus de Brabantse spits. "Ik heb HSV verzocht mijn droom te verwezenlijken", aldus de aanvaller, die bereid zou zijn geweest een deel van de transfersom uit eigen zak te betalen.

"Maar nu moet ik in Hamburg blijven, ook al klopt mijn hart voor Madrid. Ik had graag de Champions League gewonnen. Nu zal me dat vermoedelijk nooit meer lukken. Dat doet pijn."Real Madrid wilde Van Nistelrooij terughalen als vervanger van de geblesseerde Gonzalo Higuain. Omdat HSV niet meewerkte, versterkte Real zich met aanvaller Emmanuel Adebayor van Manchester City.

Van Nistelrooij is niet van plan zijn aan het einde van het seizoen aflopende contract bij HSV te verlengen. "Ik vertrek naar een andere club."

UPDATE (2): Clubicoon van Hamburger SV Uwe Seeler vindt dat Ruud van Nistelrooy niet moet zeuren. "Contract is contract en contracten dienen te worden gerespecteerd", aldus Seeler. Ploeggenoot David Jarolim toont wel begrip voor de handelingen van de spits. "Als het een andere speler was geweest, had ik hem waarschijnlijk op zijn bek geslagen", aldus Jarolim. "Maar bij Ruud is het een andere situatie. Hij is een absolute prof en heeft geen sterallures. Ik kan hem wel begrijpen, maar voor de club is het lastig hem te laten gaan. Dat zou een negatieve golf veroorzaken."




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.