Update: PSV zonder Bakkal en Marcelo; Willem II heeft keepersprobleem
PSV moet morgenavond (zaterdag) in eigen huis de draad weer op zien te pakken tegen hekkensluiter Willem II. De Eindhovenaren werden woensdag na strafschoppen uitgeschakeld in de KNVB Beker door FC Twente.

Fred Rutten moet het tegen de Tilburgers nog wel doen zonder Otman Bakkal. De middenvelder kampt met een knieblessure en is niet op tijd fit. "Ik heb alle hoop dat hij er richting de volgende wedstrijd weer bij kan zijn", zei de trainer van PSV op de website van zijn club.
Naast Bakkal is ook Marcelo afwezig. De Braziliaanse verdediger heeft ook een kniekwetsuur. Cassio Ramos (teenklachten) zit waarschijnlijk wel bij de wedstrijdselectie.
Willem II, dat afgelopen weekend weer eens won (1-0 tegen Vitesse), maakt zich vooral zorgen over wie er onder de lat moet staan. Niki Mäenpää kampt met een knieblessure, terwijl Davino Verhulst een schouderkneuzing heeft. De training van vrijdag moet uitwijzen of Verhulst morgen in actie kan komen.
Trainer Gert Heerkes moet het zeker stellen zonder Andreas Landgren, die herstellende is van een virusinfectie. Daarnaast is ook aanvaller Gerson Sheotahul nog op de weg terug van een bovenbeenblessure. Jan-Arie van der Heijden is geschorst. Heerkes kan wel beschikken over de nieuwelingen David Strihavka als Dragan Jelic. Het duo is speelgerechtigd.
UPDATE: Harmen Kuperus maakt hoogstwaarschijnlijk zijn debuut voor Willem II tegen PSV, omdat Davino Verhulst niet fit genoeg is.
PSV - Willem II, zaterdag 20.45 uur
Vermoedelijke opstellingen:
PSV: Isaksson; Manolev, Bouma, Maza Rodriguez, Pieters; Hutchinson, Engelaar, Toivonen; Lens, Berg, Dzsudzsak.
Willem II: Kuperus; Lampi, Swinkels, Biemans, Pereira; Hakola, Halilovic, Lasnik, Levchenko, Gravenbeek; Janga.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan

