MVV kende een droomstart, want al na zes minuten was het raak. Een afgemeten voorzet van Michael la Rosa bereikte Malcolm Esajas, die in twee instanties het leer achter doelman Harm Zeinstra deponeerde. Vlak voor rust ontsnapte de thuisclub aan de gelijkmaker toen FC Emmen de paal trof.
In deel twee kreeg MVV al vlot enkele prima kansen om verder afstand te nemen. Een inzet van Tom van Hyfte verdween via een Emmen-voet net naast het doel van Zeinstra en ook de zeventienjarige Lloyd Borgers was dichtbij de 2-0. In de slotfase kwamen de Zuid-Limburgers nog een keer erg goed weg toen een schot van Eldridge Rojer via de binnenkant van de paal weer het veld in spatte.
Voor FC Emmen is het de eerste nederlaag sinds 22 oktober tegen Sparta. De ploeg uit Drenthe bleef daarna liefst negen duels ongeslagen en maakte zo een fraaie opmars op de ranglijst. Voor MVV is de 1-0 zege op Emmen de derde driepunter op rij.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeMVV leert Emmen weer wat verliezen is
In Maastricht mogen ze heel stiekem een beetje aan de derde periodetitel gaan denken. Door zelf met 1-0 te winnen van concurrent FC Emmen en het 0-0 gelijkspel van BV Veendam staat de ploeg van René Trost nu alleen aan kop in de stand over de laatste weken.

