Laatste nieuws
18.18Klopp hekelt commercialisering op WK: 'Voetbal wordt gegijzeld'
18.12'Ik vind Van Nistelrooij echt een enge man, en als trainer is het een nobody'
18.12'Casadó kan vertrekken bij Barça, vertrek Olise bij Bayern is onbespreekbaar'
18.00VS zweeft: Pochettino's tactieken uitgelegd
17.57Opsteker voor Oranje: twijfelgeval traint voor treffen met Japan opnieuw volop mee
17.51IJsselmeervogels handhaaft zich na comeback in Spakenburg in Tweede Divisie
17.42IJsselmeervogels handhaaft in Tweede Divisie na comeback tegen Excelsior Maassluis
17.15Oud-RKC'er met Haïti op WK: 'Willen de mensen hoop geven'
17.00Dijkshoorn bekijkt iconische foto's: Edgar, Wesley kopt en een gevecht
16.40Slowaakse topclub presenteert Yaya Touré als nieuwe hoofdtrainer
16.39'Club Brugge kan miljoenen gaan verdienen aan Ajax-mislukkeling Forbs'
16.34Vaste Oranje-topscorer aast ook dit WK op goals: 'Leuk als ik dat weer laat zien'
16.30De ideale elf van De Boer: 'Dat hij er niet bij is, is een drama voor Oranje'
16.28Koeman junior reageert op Veerman-sneer: 'Dat heb ik ook tegen m'n pa gezegd'
16.20Geen PSV of Ajax voor gewilde Mats Rots: 'Dit is een transfer met beleid'
16.20Engeland getroffen door diefstal in WK-kamp
16.16Zo is het om onder Don Carlo Ancelotti te werken
15.55Familiegevoel draagt Curaçao op historisch WK debuut: 'We doen dit samen'
15.55Zaalvoetbaltoernooi Feyenoord ontspoort: spelers raken gewond, verdachten opgepakt
15.40Club Brugge geeft ex-Barça-Nederlander nog één kans: 'Brugge geeft hem niet op'
15.40Meulensteen met missie naar WK: 'We willen het volk van Irak trots maken'
15.35'Opluchting bij Engeland: gestolen voetbalschoenen en ballen zijn weer terecht'
15.30'Ik weet niet waarom ik niet met Oranje op WK ben, ik denk dat ik mee zou kunnen'
15.30Waarom Japan het wegvallen van Endo goed kan opvangen
15.28Koeman junior vindt dat hij naar WK had gemoeten als reservekeeper
15.23Argentinië opent WK met arbiter die ook de finale van 2022 floot
15.08'Ik vind dat ik als vierde keeper mee had gemoeten met Oranje naar het WK'
15.05Touré heeft eerste klus als hoofdtrainer te pakken: 'Eerste indruk was zó sterk'
15.00Na zijn oogblessure ziet Gervane Kastaneer heel veel van de wereld
14.57Hato openhartig na miljoenentransfer: 'Ik zat niet lekker in mijn vel...'
14.55Van Hanegem velt Oranje-oordeel richting WK: 'Ik krijg het een beetje benauwd'
14.51Buitenspel: Thuram deelt foto van FaceTime-gesprek tussen Mbappé en Oranje-speler
14.48Afgezwaaide technisch directeur Fortuna Sittard duikt op in Genua
14.22Mbappé beschrijft al zijn teamgenoten: 'Die speelt door tot-ie 64 is'
14.20Vermoedelijke opstelling Oranje: meevaller voor Koeman, die zijn spits kiest
Resultaten x
Overige

United, Arsenal en Chelsea maken geen fout in midweekse speelronde

Manchester United, Arsenal en Chelsea hebben dinsdagavond geen puntverlies geleden in de Premier League. The Mancunians en The Gunners stuurden respectievelijk Aston Villa (3-1) en 01-02-2011 22:53 door Redactie ELF Voetbal

Manchester United - Aston Villa (3-1)

Manchester United heeft ervoor gezorgd dat Arsenal niet is ingelopen in de strijd om het kampioenschap van de Premier League. The Mancunians stonden al na één minuut op voorsprong en kwamen daarna eigenlijk niet echt meer in gevaar. Aston Villa werd met 3-1 aan de zegekar gebonden.

Manchester United kwam goed uit te startblokken en mocht daar Edwin van der Sar voor bedanken. De ervaren sluitpost gaf een assist op Wayne Rooney, die Brad Friedel kansloos liet. Dat Rooney het op zijn heupen had, bleek uit zijn inbreng in de resterende minuten van het duel. Vlak voor rust verdubbelde de Engelsman de marge en ook de assist bij de 3-1 kwam van zijn voet. Nemanja Vidic maakte de derde treffer van The Reds Devils. In de tussentijd kwam Darren Bent nog wel tot scoren namens Aston Villa: 3-1.

Arsenal - Everton (2-1)

Arsenal heeft zich knap teruggevochten van een 0-1 achterstand tegen Everton. Louis Saha bracht The Toffees in de 24ste minuut op voorsprong, maar twee doelpunten van The Gunners werden de uitploeg in de laatste twintig minuten fataal: 2-1.

Aan het doelpunt van Saha hing een sterke buitenspellucht. Desondanks werd de treffer goedgekeurd. Invaller Andrei Arshavin en Laurent Koscielny (assist Robin van Persie) zorgden met hun doelpunten uiteindelijk alsnog voor gerechtigheid voor The Gunners.

Everton wist zich niet meer terug te vechten van de 2-1 achterstand. Het verschil tussen Arsenal en Manchester United blijft daardoor vijf punten.

Sunderland - Chelsea (2-4)

Chelsea en Sunderland hebben er dinsdagavond een doelpuntrijke ontmoeting van gemaakt. The Blues vochten zich knap terug van een 1-0 achterstand, lieten de thuisploeg daarna nog wel op gelijke hoogte komen, maar wonnen uiteindelijk met 2-4.

Al na vier minuten opende Phillip Bardsley de score namens Sunderland. Chelsea liet zich echter niet van de wijs brengen. Binnen twintig minuten stonden The Blues op 1-2 door treffers van Frank Lampard (strafschop) en Salomon Kalou. Maar Chelsea wist de krappe voorsprong in de eerste helft niet vast te houden. Kieran Richardson bracht Sunderland op 2-2 en dat betrof tevens de ruststand in het Stadium of Light.

In de tweede helft stelde Chelsea orde op zaken. John Terry en Nicolas Anelka bezorgden toeschouwer Fernando Torres een mooie avond. De van Liverpool overgekomen Spanjaard zag zijn nieuwe werkgever met 2-4 winnen en daarmee is Chelsea nummer drie Manchester City tot op een punt genaderd. De achterstand op koploper Manchester United bedraagt tien punten.

Overige uitslag Premier League:

West Bromwich Albion - Wigan Athletic (2-2)




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.