"We zijn nu als team constanter en kunnen daar zaterdag best een resultaat behalen", aldus de Catalaanse coach van de Arnhemmers. "We zullen echter hard moeten werken want Twente is een goed team met veel ervaring."
Ferrer kan rekenen op een fitte selectie, alleen Sinan Kaloglu en Wilfried Bony ontbraken vrijdagochtend op de training. "We hebben geen extra geblesseerden", aldus de oefenmeester. "Iedereen is fit en waarschijnlijk starten ook dezelfde elf. We hebben als team goed gespeeld tegen Roda JC en Feyenoord. Daarom heb ik geen reden tot wijzigen."
Opponent FC Twente kent wat meer personele problemen. Marc Janko, Dwight Tiendalli en Rasmus Bengtsson (enkel) ontbreken. De van rugklachten herstelde Oguchi Onyewu is wel weer inzetbaar.
Trainer van FC-Twente Michel Preud'Homme kijkt niet terug op de recente bekerontmoeting tussen beide teams. "Die wedstrijd moet vergeten worden. Vitesse van eind december is niet meer te vergelijken met het Vitesse van nu. Sindsdien hebben ze diverse nieuwe spelers ingepast en een aantal van hen speelt op een andere positie. Je kunt zien dat het enthousiasme terug is bij Vitesse."
FC Twente - Vitesse, zaterdag 19.45 uur
Vermoedelijke opstellingen:
FC Twente: Mihaylov; Rosales, Wisgerhof, Douglas, Onyewu; Brama, Landzaat, Janssen; John, De Jong, Chadli.
Vitesse: Room; Van der Struijk, Kashia, Rajkovic, Yasuda; Riverola, Lopez, Matic; Babangida, Van Ginkel, Aissati.

