ROTTERDAM - Jerson Cabral heeft het shirt van Feyenoord weer aangetrokken. De aanvaller was twee weken uit de roulatie vanwege een hamstringblessure. Cabral speelde als invaller een half uur mee met de beloften van Feyenoord/Excelsior tegen Jong FC Groningen (0-0).
MAASTRICHT - Lloyd Borgers heeft volgens L1 een contract voor tweeëneenhalf jaar getekend bij MVV. De aanvaller is afkomstig uit de eigen jeugd van de Limburgers. MVV legde al eerder Lance Voorjans en Michael La Rosa vast.
ALKMAAR - Gertjan Verbeek heeft een duel schorsing gekregen van de tuchtcommissie van de KNVB. De trainer van AZ werd zaterdag tegen PSV naar de tribune gestuurd en reageerde woedend. Het ANP meldt dat Verbeek nog nadenkt of hij het schikkingsvoorstel accepteert.
ALMELO - De raadsvergadering over een nieuw stadion voor Heracles Almelo staat morgenavond op het programma. Omdat er veel supporters worden verwacht wordt er een groot scherm voor het stadhuis geplaatst. Naast fans zijn ook de spelersgroep en technische staf aanwezig.
HEERENVEEN - Mika Väyrynen kreeg zondag tegen NAC Breda al zijn zevende gele kaart van het seizoen. Teveel zegt de Fin in het Friesch Dagblad. "Ik krijg veel te veel kaarten. Daar moet ik eens serieus naar kijken. Maar als ik een kaart krijg betekent dat wel vaak dat ik lekker in de wedstrijd zit."
LEEUWARDEN - Marco van der Heide is de nieuwste aanwinst van Cambuur Leeuwarden. De aanvaller komt over van Flevo Boys en tekende voor twee jaar bij de Friese club. Cambuur versterkte zich eerder met Martijn Barto van Harkemase Boys.
ARNHEM - Marcus Pedersen weet morgen meer over de ernst van zijn blessure. De aanvaller van Vitesse raakte zaterdag op bezoek bij FC Twente geblesseerd aan zijn lies en ondergaat morgen een MRI-scan. Een andere aanvaller, Wilfried Bony, krijgt morgen ook meer duidelijkheid. De aanwinst laat een echo maken en gaat bij goed nieuws individueel aan de slag op het trainingsveld.
ALMERE - Dion Malone is door de tuchtcommissie van de KNVB voor drie duels geschorst, waarvan een voorwaardelijk. De speler van Almere City FC kreeg vrijdag de rode kaart in het met 5-1 verloren duel van BV Veendam. Ook Junior Fonseca do Livramento kreeg deze straf. De speler van RBC Roosendaal moest tegen Helmond Sport voortijdig naar de kant.
BREDA - De onrust bij NAC Breda neemt toe. Niet alleen door de sportieve prestaties van de laatste weken, maar ook door de onzekere toekomst van de club. Verdediger Rob Penders denkt dat de onrust mede zorgt voor problemen in de spelersgroep. "Ik wil onze prestaties niet afschuiven op de bestuurlijke problemen, maar natuurlijk heeft het een wel met het ander te maken. Die onrust duurt maar en nog steeds is er geen duidelijkheid over bestuur of directie", zegt hij in BN/DeStem.
ZEIST - Cor Pot gaat volgende maand met de KNVB om de tafel om over de toekomst te praten. Volgens RTV Rijnmond heeft bondscoach Bert van Marwijk een positief woordje voor zijn collega gedaan. Pot zelf liep plaatsing voor het EK 2011 mis, maar heeft zelf vertrouwen in een langere samenwerking.

