Egyptische volksopstand streep door rekening Wotte
Met drie punten achterstand op koploper Zamalek, komt de competitiestop in Egypte voor Mark Wotte, trainer van Ismaily, ongelegen.

De Egyptische voetbalbond legde de competitie stil vanwege de protesten in Caïro, dik een uur rijden vanuit Ismaily. "De meeste clubs komen uit de hoofdstad, daarom was dat lastig", aldus Wotte tegenover Goal.com. "De competitiehervatting staat gepland voor begin maart. Het is afwachten wat er gaat gebeuren nu Mubarak weg is. Dat hangt van de bond af. Ik hoop dat we eind februari weer kunnen beginnen, al zullen veel spelers nu nog aan hun conditie moeten werken."
Wotte bezet met Ismaily momenteel de tweede plaats in de competitie, achter Zamalek maar voor Al-Ahly. "We hebben een goed seizoen" aldus de voormalig technisch directeur van Feyenoord. "We staan drie punten achter op koploper Zamalek, de club met de meeste mogelijkheden. Afgelopen winter hebben ze bijvoorbeeld Mido vastgelegd voor een vorstelijk salaris. Al-Ahly staat derde, met spelers als Hossam Ghaly en Sherif Ekramy (oud-Feyenoorders, red.). Het is heel spannend. Sportief gezien kwam de revolutie ongelegen. We doen volop mee."
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 08:08 'We pakken veel te makkelijk tegengoals'
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
