HSV verliest ondanks onterecht goedgekeurde goal
HSV heeft zich zondag niet kunnen nestelen op een plaats voor Europees voetbal. De ploeg uit Hamburg verloor met 4-2 van 1. FSV Mainz 05, ondanks een cadeautje van scheidsrechter Babak Rafati.

De arbiter keurde na achttien minuten de 1-0 voor HSV van Marcell Jansen goed, op aangeven van zijn assistent, terwijl het schot via de lat duidelijk voor de doellijn bleef. Het feestje bij HSV was er niet minder om, want met drie punten zou de ploeg naast Mainz op de vijfde plaats komen, die aan het einde van het seizoen recht op Europees voetbal geeft.
Maar HSV, met Ruud van Nistelrooij als late invaller en Eljero Elia op de tribune, sprong daarna te makkelijk om met de kansen en liet Mainz in de tweede helft terug komen. Uitblinker Schürrle maakte de gelijkmaker in de 56ste minuut, maar Mladen Petric scoorde drie minuten later de 2-1 voor HSV. Daarmee was de doelpuntenstorm nog niet voorbij, want weer twee minuten later scoorde Gojko Kacar in zijn eigen doel en kwam Mainz terug tot 2-2.
HSV besloot daarna in de slotfase vol op de aanval te gaan en met die tactiek schoot de ploeg zichzelf in de voet. Schürrle en Heller maakte er met snelle counters 4-2 voor namens Mainz, dat de vierde plaats overneemt van Bayern München.
Overige uitslag Bundesliga:
Freiburg - Werder Bremen (1-3)
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 08:26 Van der Vaart voorziet Maher ook van advies
- 08:20 Gerets niet meer geliefd bij Marokkaanse fans
- 08:15 Vier afvallers Oranje moeten 'stand-by' blijven
- 08:08 'We pakken veel te makkelijk tegengoals'
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
