vrijwel alle spektakel in het duel tussen Lazio en Palermo zat gepropt in de eerste twintig minuten van de wedstrijd. Lazio scoorde daarin de enige twee doelpunten van de avond en gooide de poort daarna professioneel op slot.
De twee treffers kwamen tot stand dankzij het formidabele samenspel van Giuseppe Sculli en Christian Daniel Ledesma. De laatste bereidde de eerste treffer voor met een prachtige steekbal door het centrum van de Palermo-verdediging en legde na achttien minuten de bal panklaar op het hoofd van zijn ploeggenoot: 2-0.
Palermo probeerde daarna van alles om nog terug in de wedstrijd te komen, maar dat lukte nooit meer. De bezoekers kregen nog wel wat kansen, maar het ontbrak de ploeg aan het nodige geluk.

