Vlak voor rust zette de Nederlander zijn ploeg op voorsprong door vanaf tien meter keihard raak te schieten en net na de thee draaide hij een vrije trap binnen bij de tweede paal. Vervolgens was het de beurt aan Robbery. Eerst legde Franck Ribéry af op Robben, die 3-0 maakte, en even later was het andersom. Ribéry stifte na ruim een uur heerlijk raak.
In de slotfase hield Bayern de druk er op en dat leverde nog twee treffers op. Thomas Müller schoot - op aangeven van Ribéry - de vijfde goal van de middag binnen en niet veel later kreeg Heiko Westermann de bal ongelukkig op zijn voet na een fantastische actie op de achterlijn van opnieuw Ribéry.
Bovenin verloor Borussia Dortmund voor de derde keer dit seizoen. Op bezoek bij TSG Hoffenheim ging het mis. Vedad Ibisevic maakte na een uur de enige goal van de wedstrijd op aangeven van Andreas Beck. Edson Braafheid speelde het hele duel uit, Ryan Babel ging een kwartier voor tijd naar de kant.
Overige uitslagen in de Bundesliga:
Wolfsburg - Nürnberg 1-2
Schalke 04 - Eintracht Frankfurt 2-1
Kaiserslautern - Freiburg 1-1

