Elf video: Hemmen schiet vanaf de stip AGOVV langs FC Eindhoven
AGOVV kan rustig gaan ademhalen. Door de 0-1 overwinning op FC Eindhoven lijkt de ploeg van trainer Hans de Koning zeker van lijfsbehoud in de Jupiler League. Michiel Hemmen tekende vanaf de strafschopstip voor de enige treffer van de wedstrijd.
De wedstrijd in het Jan Louwers Stadion was van een laag niveau. Vooral thuisploeg FC Eindhoven stelde teleur. Van fatsoenlijke aanvallen was vrijwel geen sprake. Het verdedigende centrum Mike van der Kooy en Stanley Tailor had weinig problemen om op de been te blijven. In de tweede helft was Jens van Son twee keer dichtbij een treffer. Beide kopballen troffen echter geen doel. Voor rust kreeg ook de onzichtbare spits Serhat Koc een goede kans, maar na een pass van Rob van Boekel raakte hij alleen lucht en geen bal.
Aan de andere kant was AGOVV niet eens veel gevaarlijker. Scoren deed het echter wel. Michiel Hemmen mocht na een kwartier een strafschop nemen na een handsbal van Rob van Boekel. De lange spits benutte het buitenkansje en bezorgde zijn ploeg drie belangrijke punten. Hemmen had nog wel een treffer aan zijn totaal kunnen toevoegen, maar zijn schot met links belandde in het zijnet. Ook Soufiane Lagmouchi was nog dichtbij een goal, maar zijn kopbal uit een corner van Samir El Gaaouiri eindigde op de lat.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 08:45 Advocaat: 'We gaan de goede kant op'
- 08:40 'Zou uiteindelijk toch voor Van Persie kiezen'
- 08:35 Beroep heeft geen resultaat voor Hertha BSC
- 08:26 Van der Vaart voorziet Maher ook van advies
- 08:20 Gerets niet meer geliefd bij Marokkaanse fans
- 08:15 Vier afvallers Oranje moeten 'stand-by' blijven
- 08:08 'We pakken veel te makkelijk tegengoals'
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat




