Pandev knalt Inter op z'n Italiaans langs kansen missend Bayern
"We hebben een fantastisch jaar achter de rug, maar ik hoop dat we ook dit jaar nog wat kunnen bereiken", zei Louis van Gaal vlak nadat bekend werd dat hij na dit seizoen stopt bij Bayern München. Maar de wens van de Tulpengeneraal zal niet worden verwezenlijkt. Internazionale plaatste zich dinsdag ten koste van Der Rekordmeister voor de kwartfinales van de Champions League: 2-3.

Internazionale wist dat het na de 0-1 nederlaag in het eigen Giuseppe Meazza moest winnen op bezoek in de Allianz Arena van Bayern en al snel was duidelijk dat de Nerazzurri met het mes tussen de tanden naar München waren afgereist. Binnen vijf minuten werd het eerste Italiaanse doelpunt geproduceerd. Goran Pandev zette Samuel Eto'o vrij door Thomas Kraft. El León twijfelde geen moment en poetste met zijn snelle treffer de schade uit het heenduel weg, al moet daar wel bij gezegd worden dat er een sterke buitenspellucht aan de goal hing.
Bayern leek een walk-over tegemoet te gaan, maar de ploeg van Van Gaal herpakte zich uitstekend van de snelle tegentreffer. Een afstandschot van Arjen Robben in de 21ste minuut werd niet klemvast gepakt door Julio Cesar en net als in Milaan was Mario Gomez er als de kippen bij om Bayern München een gunstige uitgangspositie te verschaffen. Dat resultaat zou voor Bayern genoeg om zich te kwalificeren voor de volgende ronde, maar Thomas Müller wilde nog geen gas terug nemen. Tien minuten na de 1-1 bracht het jeugdproduct van FC Hollywood de Allianz Arena opnieuw in extase: 2-1.
De score had in de eerste helft zelfs veel hoger op kunnen lopen als Gomez, Robben en Franck Ribery hun vizier wat meer op scherp hadden staan. Van alle spelers aan de kant van Bayern kreeg Müller nog wel de grootste kans. De man die vorig jaar ontdekt werd door Van Gaal hoefde de bal enkel nog over de doellijn te tikken, maar uitstekend verdedigingswerk van Andrea Ranocchia op de doellijn van Internazionale voorkwam de derde Duitse treffer. De indrukwekkende eerste helft beloofde in ieder geval veel goeds voor het tweede bedrijf, een helft waarin de Nerazzurri minimaal twee keer zouden moeten scoren om verder te bekeren.
Ook aan het begin van de tweede helft was Bayern de bovenliggende partij, maar plots was daar Wesley Sneijder. De Nederlandse middenvelder profiteerde van de ruimte die de verdediging van Bayern hem gaf en pegelde het leer vanaf de rand van het zestienmetergebied in de uiterste hoek: 2-2. Toen Robben het veld niet veel later uit voorzorg moest verlaten, zag Internazionale haar kans schoon om zich alsnog bij de beste acht van Europa te scharen. En dat gebeurde, want in de 88ste minuut schoot Pandev de ploeg van Leonardo op z'n Italiaans langs Bayern: 2-3.
"Ik hoop dat ik de club met een prijs door de voordeur kan verlaten, want ik wil mijn trots in takt houden", zei Van Gaal toen hij de media vertelde dat er komende zomer een einde komt aan zijn verblijf bij Bayern. Winst van de Champions League had de droom van de oefenmeester kunnen realiseren, maar het zat er niet in. Bayern zal zich nu vol moeten richten op het behalen van een Champions League-ticket in de Bundesliga. Internazionale maakt deel uit van de beste acht teams van Europa.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Wat is die Kharja eigenlijk een irritant mannetje..
Laat de man lopen die 2-3 scoort
Geef ze nog meer miljoenen
Hier kan geen trainer tegenop
Bayern maakt de kansen niet af... en tsja dan krijg je uiteindelijk het deksel op de neus.
Ondanks dat Bayern de 1e helft beter was(wat was julio cesar aan het blunderen zeg) maakte ze het gros van de kansen niet af.
In de 2e helft beginnen ze weer goed echter blijft inter bij vlagen druk uitoefenen op de goal van Bayern en uiteindelijk met succes!
Daar ging de laatste kans voor van Gaal op eremetaal...
Laatste nieuws
- 08:45 Advocaat: 'We gaan de goede kant op'
- 08:40 'Zou uiteindelijk toch voor Van Persie kiezen'
- 08:35 Beroep heeft geen resultaat voor Hertha BSC
- 08:26 Van der Vaart voorziet Maher ook van advies
- 08:20 Gerets niet meer geliefd bij Marokkaanse fans
- 08:15 Vier afvallers Oranje moeten 'stand-by' blijven
- 08:08 'We pakken veel te makkelijk tegengoals'
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
