Laatste nieuws
22.34VI Live: Jiménez verdubbelt voorsprong Mexico tegen tiental Zuid-Afrika
22.33'Feyenoord wil ruimte maken voor Vanhoutte met verkoop van Moder en andere speler'
22.33Kenneth Taylor openhartig over Farioli: 'Heb identieke dingen van hem geleerd'
22.27Cruciaal besluit: Feyenoord wordt eigenaar van De Kuip
22.16VI Live: rood voor Zuid-Afrika, gastland Mexico op rozen
22.14Derksen en Gijp kritisch op twee Oranje-spelers: 'Open deuren, politiek correct'
22.08Ten Hag gaat all-in: FC Twente verleidt Nijstad met topaanbieding
22.03Perez deelt plaagstootje uit aan Huntelaar: 'Jij hebt hem naar Ajax gehaald toch?'
21.55VI Live: Zuid-Afrika houdt schade beperkt in eerste helft na droomstart Mexico
21.50Dit is het volledige speelschema van de groepsfase van het WK 2026
21.47VI Live: Mexico-uitblinker Quiñones raakt nu de paal, Zuid-Afrika wankelt
21.37Driessen maakt zich geen zorgen: 'Dat komt echt wel goed voor Oranje'
21.36Tv-kijkers zijn tijdens openingsduel WK plots woest op NOS: 'Snel zappen!'
21.28VI Live: Mexico in extase na droomstart, Zuid-Afrika komt er niet aan te pas
21.18Quiñones kroont zich al in de negende minuut tot maker eerste WK-goal
21.15VI Live: Mexico in extase na droomstart, Quiñones bestraft geblunder Zuid-Afrika
21.11VI: Proper op radar van twee Eredivisie-clubs, NEC bereid mee te werken
21.05'Plottwist: Twente wil PSV-target Nijstad behouden met 'interessante aanbieding''
21.02Japan-aanvoerder Endo kondigt vlak voor WK-duel met Oranje interlandpensioen aan
21.00VI Live: volksliederen hebben geklonken, Mexico en Zuid-Afrika trappen WK af
20.45SC Heerenveen en Sparta volgen NEC-middenvelder Proper
20.40Programma WK 2026 met Nederlandse tijden: het volledige schema
20.35Einde van een tijdperk: voormalig Ajacied Nemanja Gudelj (34) vertrekt bij Sevilla
20.33Oud-Feyenoorder Senesi alsnog opgeroepen voor het WK
20.30'Historische stap' voor Feyenoord: wens die al veertig jaar leeft in vervulling
20.26'Gelukkig heb ik Sneijder en El Hamdaoui ontmoet, zij zagen iets speciaals in mij'
20.20Aanvoerder Endo haakt geblesseerd af bij Japan voor duel met Oranje
20.19Alle Eredivisie-bekenden op de bank bij WK-ouverture Mexico – Zuid-Afrika
20.14Real Madrid bevestigt terugkeer van Mourinho, die langdurig contract tekent
20.10Officieel: Mourinho nieuwe trainer van Real Madrid
20.08VI Live: Mexico houdt Ochoa tijdens zesde (!) WK op de bank
19.58Sevilla zwaait Gudelj na zeven seizoenen op eervolle wijze uit
19.51Kopzorgen voor titelhouder Argentinië: twijfelgevallen richting duel met Algerije
19.50Bij zoveel gele kaarten ben je geschorst op het WK 2026, FIFA wijzigt regels
19.35WK voetbal officieel geopend met kleurrijke show in Azteca-stadion
Resultaten x
Overige

Chovanec weer op de bank - Benayoun meteen bij Israël - Alex terug bij Chelsea

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

16-03-2011 21:05 door Redactie ELF Voetbal

PRAAG - Jozef Chovanec mag zijn werk als trainer van Sparta Praag hervatten. De voormalig PSV'er was voor tien weken geschorst omdat hij enkele jeugdinternationals onder een valse naam had laten spelen in een oefenwedstrijd tegen Zenit Sint-Petersburg. In hoger beroep gaf de Tsjechische voetbalbond de straf woensdag echter een voorwaardelijk karakter.

LONDEN - Yossi Benayoun heeft de training nog maar net hervat, maar hij is meteen opgeroepen voor de Israëlische nationale ploeg voor de interlands tegen Letland en Georgië. De middenvelder stond zes maanden aan de kant vanwege een achillespeesblessure.

LONDEN - Goed nieuws voor Carlo Ancelotti. De trainer van Chelsea verwelkomde dinsdag Alex terug op het trainingsveld. De Braziliaanse verdediger kampte drie maanden met blessureleed. In de tussentijd trokken de Londenaren David Luiz aan.

BRISBANE - Patrick Zwaanswijk heeft zijn contract bij Central Coast Mariners verlengd. De verdediger zal één jaar langer bij de Australische club spelen.

SWANSEA - Ferrie Bodde gaat zijn contract bij Swansea City verlengen. De middenvelder heeft een aflopende verbintenis, maar rekent er op dat zijn Engelse werkgever snel met een voorstel tot verlenging komt. Bodde speelde slechts vier wedstrijden sinds november 2008, omdat hij drie zware knieblessures opliep. In november sloeg hij nog een contractvoorstel af. "Ik wilde eerst volledig herstellen. Maar we gaan er snel uitkomen", aldus Bodde tegen Sky Sports.

LONDEN - Bryan Robson heeft een operatie ondergaan wegens keelkanker. De 54-jarige Brit had een kwaadaardige aandoening in zijn lichaam zitten, maar volgens de oncoloog is de kans groot dat hij volledig herstelt. De voormalige aanvoerder van Engeland en Manchester United werd begin deze maand in Bangkok geopereerd. Robson is bondscoach van Thailand en ambassadeur van The Mancunians.

TEGUCIGALPA - Luis Suarez is de nieuwe bondscoach van Honduras. Nee, niet de oud-speler van Ajax, maar een 51-jarige Colombiaan. Hij heeft als opdracht meegekregen om het land naar het WK van 2014 in Brazilië te loodsen.

MAKHACHKALA - Mbark Boussoufa moet zijn debuut voor Anzhi Makhachkala voorlopig uitstellen. De middenvelder heeft geen werkvergunning en het is maar de vraag of hij de papieren op tijd in orde heeft voor het komende competitieduel met Zenit Sint-Petersburg. Dat wordt maandag gespeeld.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.