Heracles aast op revanche in belangrijk duel met Heerenveen
Met Heracles Almelo en sc Heerenveen staan zaterdagavond in het Polman stadion twee middenmotors tegenover elkaar. Beiden hebben via de play-offs nog uitzicht op Europees voetbal. De Almeloërs azen op revanche nadat het eerste competitieduel met de Friezen, door een eigen doelpunt in de slotfase, schlemielig werd verloren: 3-2.

Om de droom op Europees voetbal levend te houden, telt voor trainer Ron Jans van sc Heerenveen zaterdag wederom alleen een overwinning. "Als we niet winnen, wordt dat wel heel lastig", aldus de oefenmeester op de website van de club. Winnen lijkt voor de Friezen echter verder weg dan ooit. Met nederlagen tegen Willem II (4-3) Feyenoord (0-1) en het gelijke spel vorig weekend tegen Vitesse (1-1) verkeert de ploeg van Jans niet in goeden doen. De laatste overwinning dateert van 18 december vorig jaar, toen De Graafschap in het Abe Lenstra stadion met 4-0 werd verslagen.
Jans posteert in Almelo waarschijnlijk zijn spits Bas Dost in de basis. Zodoende wordt dit voor Dost een speciaal weerzien met zijn oude werkgever. De trainer van sc Heerenveen kan niet beschikken over de geschorste Calvin Jong-A-Pin, die wordt vervangen door Gerry Koning. Viktor Elm en Milan Kopic zijn geblesseerd. Filip Djuricic ziet niet bij de selectie, omdat hij donderdag boos de training verliet.
Heracles kent de laatste weken een verrassende opmars. De afgelopen drie duels werden Groningen, Vitesse en Excelsior met respectievelijk 1-4, 6-1 en 4-1 verslagen, waardoor de Almeloërs tiende staan en sc Heerenveen, dat negende staat, op een punt zijn genaderd.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
En Heerenveen is juist helemaal niet in vorm!
Als Heracles wint hebben ze ook gelijk het linkerrijtje dus die ploeg is lekker bezig de laatste wedstrijden!
Laatste nieuws
- 08:45 Advocaat: 'We gaan de goede kant op'
- 08:40 'Zou uiteindelijk toch voor Van Persie kiezen'
- 08:35 Beroep heeft geen resultaat voor Hertha BSC
- 08:26 Van der Vaart voorziet Maher ook van advies
- 08:20 Gerets niet meer geliefd bij Marokkaanse fans
- 08:15 Vier afvallers Oranje moeten 'stand-by' blijven
- 08:08 'We pakken veel te makkelijk tegengoals'
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
