Laatste nieuws
13.15Bondscoach Koeman getipt door Kay Tejan in Studio Oranje: 'Neig meer naar hem'
13.07Het gaat beginnen: alles wat je moet weten over de openingswedstrijd van het WK
13.02Assistenten Hake en Pinas volgen Van Persie naar uitgang bij Feyenoord
13.00Congo wil met hulp van binationalen meer indruk maken dan in 1974
12.52NAC en Heerenveen scoren niet bij restant gestaakt duel
12.44PSV krijgt concurrentie van Eintracht Frankfurt in strijd om Nijstad
12.43'De Willem II-directie heeft me een aanbod gedaan, maar ik weet het nog niet'
12.37Alle speelsteden en stadions van het WK 2026 op een rij
12.29Japanse spits maakt vlak voor WK-duel met Oranje miljoenentransfer
12.20Mossou vernietigend: 'Als schaamteloosheid een talent is, is hij een wonderkind'
12.10Van Meenen kritisch op arbitrage Eredivisie: 'Er zijn te veel fouten gemaakt'
12.00Elia haalt pijnlijke herinnering als voetballer op: 'Is me altijd bijgebleven'
12.00'Als Colombia het WK wint, ga ik naakt de straat op'
11.57Oosting volgt Boel op als trainer van Go Ahead Eagles
11.47'Ik zei tegen Ziggo: ik denk niet dat ik geschikt ben als voetbalanalist'
11.45Go Ahead Eagles presenteert Oosting als opvolger van Boel
11.31Advocaat even in de spotlights bij Miami Marlins
11.20Somalische scheidsrechter onthaald als held, Blatter hekelt handelen FIFA
11.12Twente niet gevoelig voor eerste bod PSV op Nijstad
11.10'Transferstrijd in de maak: ook Eintracht Frankfurt concreet voor PSV-doelwit'
11.05Feyenoord voert wijzigingen door en stuurt Hake en Van Persie-vertrouweling weg
11.05Reclames, rustinterviews en halftimeshow: het WK krijgt een Amerikaans sausje
11.03Japanse verdediger ziet dat Oranje kwetsbaar is als team
11.00VP-Voetbalkantine: 'Ferri en Vanhoutte zijn topversterkingen voor Feyenoord'
11.00WK Bankzaken Extra: 'FIFA droomt van Ameland tegen Legoland'
10.57'Snelle vervolgstap lonkt voor basisklant Heerenveen: interesse uit Bundesliga'
10.55'Weghorst is een komediant, maar je kan geen kritiek op hem hebben'
10.53Japanse verdediger roept op tot scherpte richting Oranje-clash
10.37Ronaldo valt uit de toon bij Portugal: 'Benen deden niet wat zijn brein wilde'
10.32'Rigaux wil verder winkelen in België: Feyenoord bereidt bod op spits voor'
10.30Hoe Hongkong inspiratie kan bieden voor Oranje
10.30Hoe Oranje tegen Japan kan profiteren van een variant uit Hongkong
10.21Bouw van het stadion van Nederland- Japan was een financieel fiasco
10.15LIVE Transfers: 'Feyenoord zeer actief op de markt, PSV doet bod op Nijstad'
10.05Go Ahead Eagles heeft nieuwe trainer: opvolger van Boel tekent voor twee jaar
Resultaten x
Overige

(2) Lazovic belangrijk - Bursaspor stelt teleur - Eriksson haalt Kamara - Einde seizoen voor Zubar - Australische ploeg voor Langerak

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

21-03-2011 21:28 door Redactie ELF Voetbal

MOSKOU - Spartak Moskou won met 1-0 van Volga Nizhny Novgorod. Welliton maakte vijf minuten na rust de enige treffer van de wedstrijd. Zenit Sint-Petersburg hield de punten tegen Anzhi in eigen huis: 2-0. Danko Lazovic was een van de doelpuntenmakers. Het duel tussen Krylia Sovetov Samara en CSKA Moskou werd afgelast.  

BURSA - Bursaspor kan een nieuwe titel in Turkije definitief vergeten. Door het 0-0 gelijke spel tegen Ankaragücü maandagavond is het gat met koplopers Fenerbahce en Trabzonspor negen punten. De voorsprong op nummer vier Gaziantepspor is vijf punten. 

LEICESTER - Leicester City heeft zich versterkt met Diomansy Kamara. De 30-jarige Senegalees wordt door Fulham tot de rest van het seizoen verhuurd aan de ploeg van manager Sven-Goran Eriksson. 

LONDEN - Avram Grant ontkent dat hij zich negatief heeft uitgelaten tegenover scheidsrechter Mike Jones in het kwartfinaleduel om de FA Cup met Stoke City. De manager van West Ham United suggereerde dat Jones met enkele discutabele beslissingen verantwoordelijk was voor de 2-1 nederlaag. De Israëliër wordt na 7 april gehoord door de Engelse voetbalbond.

BIRMINGHAM
- Gerard Houllier hoeft niet te vrezen voor zijn baan bij Aston Villa. De club verloor afgelopen weekend met 0-1 van Wolverhampton Wanderers en is gezakt naar de veertiende plaats in de Premier League. Sportinglife meldt echter dat de clubleiding nog achter de Franse oefenmeester staat. 

WOLVERHAMPTON - Ronald Zubar komt dit seizoen niet meer in actie voor Wolverhampton Wanderers. De verdediger kampt met een rugblessure en is onder het mes gegaan. Zubar kwam in 2009 van Olympique Marseille naar de Wolves. 

DORTMUND - Het gaat snel met de loopbaan van Mitchell Langerak. De 22-jarige doelman debuteerde onlangs tegen Bayern München (1-3 overwinning) en de reservekeeper van Borussia Dortmund is volgens Kicker ook opgeroepen voor de nationale ploeg van Australië. Op 29 maart maakt hij kans op een plekje onder de lat tijdens het vriendschappelijke duel met Duitsland.

MAINZ - Christian Wetko weet nog niet of hij zijn contract bij Mainz 05 gaat verlengen. De 31-jarige doelman wil een nieuw driejarig contract, de club wil volgens Kicker niet verder gaan dan twee jaar plus een optie.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.