Vermeer stond voor het eerst sinds augustus 2010 weer eens onder de lat tijdens een wedstrijd. De doelman scheurde zeven maanden geleden zijn achillespees. Nu hij fit begint te worden, kan hij met Jeroen Verhoeven gaan vechten om de plaats van eerste keeper. Vermeer was dit seizoen in eerste instantie tweede doelman, vóór Verhoeven.
El Hamdaoui meldde zich maandag weer bij de A-selectie van trainer Frank de Boer en deed met Jong Ajax mee om wedstrijdritme op te doen. De Marokkaan wist eenmaal het net te vinden en gaf ook nog een assist op Rodney Sneijder. Evander Sno en Florian Jozefzoon maakten de andere goals en zorgden voor de 4-0 eindstand. Rasmus Lindgren, Oleguer, Aras Özbiliz en André Ooijer speelden ook mee met de beloftes van Ajax.
UPDATE: Na de gewonnen oefenwedstrijd zei El Hamdaoui tegen Ajax TV een goed gesprek te hebben gehad met trainer Frank de Boer. "Alles is uitgesproken. Hij heeft zijn zegje gedaan en ik heb mijn zegje gedaan. We kijken nu weer naar de toekomst"
De omstreden spits wilde echter niet bevestigen dat het "oude zeer" tussen hem en De Boer is verdwenen. "Of we met een schone lei verder kunnen? Nee, dat zou ik niet willen zeggen. Daarvoor is te veel gebeurd. Maar we focussen ons nu op de resterende belangrijke wedstrijden van het seizoen."

