Groep G: EK uit zicht voor Bulgaren en Zwitsers; Engeland wint Battle of Britain
Engeland heeft de koppositie in Groep G overgenomen van Montenegro. De Britten wonnen met 0-2 bij Wales.

James Collins veroorzaakte al na zeven minuten een penalty door een overtreding te begaan op Ashley Young. Frank Lampard benutte het buitenkansje beheerst. En nog binnen het kwartier stond ook de tweede en laatste goal van het duel op het scorebord. Opnieuw stond Young aan de basis, Darren Bent werkte van dichtbij af: 0-2.
Engeland heeft nu tien punten uit vier wedstrijden, evenveel als Montenegro (dat een veel slechter doelsaldo heeft). Nummer drie Zwitserland en vier Bulgarije hebben zojuist afgetrapt in hun onderlinge duel.
UPDATE: Bulgarije - Zwitserland 0-0
Het EK 2012 is sinds dit weekend een stuk verder uit zicht geraakt voor Bulgarije en Zwitserland. De twee landen kwamen in een onderling treffen niet verder dan 0-0 en verzuimden zo in te lopen op koplopers Engeland en Montenegro.
Bulgarije, met FC Twente-doelman Nikolay Mihaylov en PSV-verdediger Stanislav Manolev in de basis, kon voor eigen publiek niet het verschil maken tegen de gastheren van de afgelopen EK. Het publiek in Sofia zag Bulgarije het doel van Zwitserland wel vaker onder vuur nemen dan andersom, maar doelpunten leverde dat niet op.
Door de puntendeling komen Bulgarije en Zwitersland beiden op vier punten. De koplopers in groep G zijn Engeland en Montenegro, die allebei al tien punten verzamelden.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 08:53 Frankrijk zonder Marseille-spits naar EK
- 08:45 Advocaat: 'We gaan de goede kant op'
- 08:40 'Zou uiteindelijk toch voor Van Persie kiezen'
- 08:35 Beroep heeft geen resultaat voor Hertha BSC
- 08:26 Van der Vaart voorziet Maher ook van advies
- 08:20 Gerets niet meer geliefd bij Marokkaanse fans
- 08:15 Vier afvallers Oranje moeten 'stand-by' blijven
- 08:08 'We pakken veel te makkelijk tegengoals'
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
