Round-up: NEC-er Will loopt blessure op - Ook Heerenveen stopt met vrouwenelftal
Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in ons land. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

NIJMEGEN - NEC moet het een maand stellen zonder de verdediger Nathaniel Will (22). De jongeling heeft een scheurtje in zijn hamstring opgelopen en staat daardoor vier weken aan de kant. Voor Will betekent dit dat hij dit seizoen niet meer in actie komt.
HEERENVEEN - sc Heerenveen stopt met het vrouwenvoetbal. De Friezen vinden het financieel niet verantwoord om door te gaan met het vrouwenelftal. Eerder lieten Willem en AZ weten ook te stoppen. FC Utrecht maakt een doorstart en gaat wel door met het vrouwenvoetbal.
NIJMEGEN - Lorenzo Davids gaat een dezer dagen met NEC om de tafel. De club van trainer Wiljan Vloet heeft de 24-jarige middenvelder uitgenodigd om te praten over een verlenging van zijn contract. "We gaan deze week praten. Ik ben benieuwd wat NEC me te bieden heeft", aldus de Surinaamse linkspoot op de website van SEG.
ROTTERDAM - Lorenzo Davids, Mitchell Donald, Purell Frankel, Leroy George, Rydell Poepon, Evander Sno en Boy Waterman maken deel uit van de selectie van de Suriprofs die op zaterdag 7 mei hun jaarlijkse benefietwedstrijd spelen. Het duel vond de afgelopen jaren in Amsterdam plaats, maar het organisatiecomité heeft er deze keer voor gekozen om op Het Kasteel in Rotterdam af te trappen. Heracles Almelo is de tegenstander. De opbrengst gaat naar diverse sportprojecten voor kansarme jongeren in Suriname.
APELDOORN - Verdediger René Bot zet een punt achter zijn voetbalcarrière. Bot liet deze week zijn contract bij AGOVV ontbinden. De verdediger kampte de laatste jaren met veel blessureleed en speelde de afgelopen twee jaar slechts elf wedstrijden voor de Jupiler League-club. Bot begon zijn carrière bij Feyenoord. Tussen 1997 en 1999 speelde hij zes duels voor de Rotterdammers. Daarna was hij lang basisspeler bij De Graafschap, alvorens hij overstapte naar AGOVV.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
