Elf video: Telstar straft inspiratieloos FC Emmen hard af
Telstar heeft een onverwacht grote zege neer kunnen zetten tegen FC Emmen. Evenals vorig seizoen won de thuisploeg in het TATA Steel Stadion met liefst 4-1.
Telstar kon in de openingsfase rekenen op de steun van de Emmenaren, die de thuisploeg wel heel gemakkelijk de voorsprong gunden. Sjaak Lettinga kon ongehinderd voorzetten, maar vond geen ploeggenoot. In plaats daarvan bleek doelman Harm Zeinstra echter bereid mee te werken aan de vroege treffer. De sluitpost tastte op kolderieke wijze mis, waardoor de aanvankelijk ongevaarlijke bal tergend langzaam het doel in rolde.
Vervolgens gingen de Noord-Hollanders op eigen kracht verder. Een goed aangesneden voorzet werd na 28 minuten slechts door Ilias Haddad op waarde geschat; de middenvelder kopte de 2-0 in de lange hoek binnen. Een derde treffer volgde vier minuten later. Op aangeven van Calvin MacIntosh maakte Wouter de Vogel het in stijl af. Een hakje van de aanvaller leidde tot de vroegtijdige beslissing.
Guus de Vries maakte na een klein uur spelen een eretreffer, maar zag die enige tijd later door Kevin Brands alweer teniet gedaan worden met de vierde treffer. Voor Telstar betekent de ruime overwinning een definitief einde aan de degradatiezorgen. Almere City kan de Velsenaren niet meer inhalen.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan




