Bij HSV stonden Eljero Elia en Ruud van Nistelrooy 90 minuten binnen de lijnen. De Oranje-internationals konden echter geen openingstreffer forceren, zoals ook Hannover dat niet lukte. Door de puntendeling is de marge met Bayern München nu vergroot naar twee punten, maar de Beierse club komt zondag in actie tegen nummer twee Bayer Leverkusen.
Ryan Babel en Edson Braafheid kenden wel een mooie zaterdag. Ze wonnen met TSG Hoffenheim van Eintracht Frankfurt en klimmen daarmee voorlopig naar het linkerrijtje. Het enige doelpunt van de wedstrijd kwam na 78 minuten op naam van invaller Firmino. Babel werd in de laatste minuut gewisseld, Braafheid speelde het duel uit.
UPDATE:
Werder Bremen speelde zaterdagavond met 1-1 gelijk tegen Schalke 04. De thuisploeg kwam na een klein uur op een 1-0 voorsprong via Sandro Wagner, die een penalty miste, maar de rebound benutte. Lang kon Werder echter niet genieten van die voorsprong, want vier minuten later zorgde Edu voor de gelijkmaker. Beide ploegen schieten weinig op met het gelijkspel. Schalke blijft tiende met vijf punten voorsprong op nummer elf Werder.
Overige uitslagen Bundesliga:
Köln - Stuttgart 1-3
Wolfsburg - Sankt Pauli 2-2
Kaiserslautern - Nürnberg 0-2

