Round-up: Benfica pakt Carlsberg Cup - Pijnlijk verlies Red Bull - Dinamo kampioen
Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in ons land. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

LISSABON - Benfica heeft zich zaterdag voor het derde seizoen op rij verzekerd van de Carlsberg Cup. In de finale tegen Pacos Ferreira werd nipt aan het langste eind getrokken: 2-1. Franco Jara en Javi Garcia maakten de treffers namens de winnende club. Een eigen doelpunt van Luisao maakte de wedstrijd nog wel spannend, maar had geen invloed op het uiteindelijke resultaat.
SALZBURG - Red Bull Salzburg lijkt te zijn afgehaakt in de strijd om de Oostenrijkse titel. De ploeg van interim-trainer Ricardo Moniz verloor zaterdag met 3-2 van Wacker Innsbruck, waardoor de achterstand op koploper Sturn Graz nu vijf punten bedraagt. Overigens moest David Mendes da Silva zich vandaag na 21 minuten geblesseerd laten vervangen.
ZAGREB - Dinamo Zagreb heeft zich zaterdag voor de dertiende maal in haar historie tot kampioen van Kroatië gekroond. De club behaalde een nipte 1-0 zege tegen Osijek en is daardoor niet meer te achterhalen door aartsrivaal Hajduk Split.
GROZNY - Ruud Gullit krijgt Terek Grozny voorlopig nog niet aan het voetballen. De trainer zag zijn ploeg zaterdag met 1-0 verliezen van FK Rostov door een goal van Dragan Blatnjak. Grozny staat momenteel op de dertiende plek in de Russische competitie.
MADRID - Sami Khedira is niet de enige speler van Real Madrid die het duel met Valencia zaterdagavond mist. Ook Angel di Maria, Emmanuel Adebayor en Fernando Gago zijn niet fit, terwijl Alvaro Arbeloa geschorst is. José Mourinho geeft Sergio Ramos rust.
DORTMUND - Patrick Owomoyela komt dit seizoen niet meer in actie voor Borussia Dortmund. De verdediger scheurde tijdens de training een pees in zijn heupbeen en moet waarschijnlijk onder het mes. De 31-jarige Duitser zal daarna vier maanden moeten revalideren. Het zit Owomoyela deze jaargang niet mee, want eerder lag hij er al lange tijd uit met een achillespeesblessure.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
