Quincy Owusu-Abeyie kondigt vertrek aan op Twitter
Quincy Owusu-Abeyie slaat definitief de deur achter zich dicht bij Malaga. De vleugelspits, die bezig is aan zijn eerste seizoen bij de Spaanse laagvlieger, maakte bekend op Twitter dat hij aan het eind van het seizoen vertrekt. De Spaanse club maakte al eerder bekend het contract van Owusu-Abeyie te ontbinden omdat de speler enkele dagen onvindbaar was. De Ghanees staat nog tot 2013 onder contract bij het Qatarese Al-Sadd.

"Ik zal de supporters en mijn teamgenoten nooit vergeten. Ik heb een geweldige tijd gehad bij Malaga", aldus de 25-jarige aanvaller op zijn Twitter-account. Het feit dat Malaga zijn contract wilde ontbinden omdat hij enkele dagen spoorloos was, fuift de aanvaller weg. "Ik kan niet geloven dat mensen denken dat ik een training mis zonder goede reden", aldus Owusu-Abeyie. De ware reden achter zijn verdwijning houdt de aanvaller voor zich.
Owusu-Abeyie ligt geregeld overhoop met zijn werkgevers. Hij speelde in zijn nog jonge carrière voor Ajax, Arsenal, Spartak Moskou, Celta de Vigo, Birmingham City, Cardiff City, wederom Spartak , Portsmouth, Al-Sadd en momenteel dus het Spaanse Malaga.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Het is dat je in de atletiek maar een mager beetje geld verdient ten opzichte van in de voetballerij, maar anders had hij helemaal moeten gaan voor een carriere in het hordenlopen. Vooral op de 110 meter sprint zou Quincy nog een goede kans maken.
Nee grapje, zou wel goede aanwinst zijn voor bv nec, nac, groningen enz.
alleen slechte mentaliteit, wel prima speler!
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan

