Tweede ontslagaanvraag Tigana wel geaccepteerd na zeperd Bordeaux
Opvallend duel in Frankrijk was de ontmoeting tussen Sochaux en Bordeaux. Voor eigen publiek ging Girondins met maar liefst 0-4 onderuit tegen de directe concurrent om Europees voetbal. De zeperd werd trainer Jean Tigana teveel.

Hij besloot zelf om op te stappen. De clubleiding van Bordeaux accepteerde zijn ontslag. De 52-voudig Frans international, die in 1984 Europees kampioen werd met les Bleus, was bezig aan zijn eerste seizoen in Bordeaux. Afgelopen zomer kwam hij binnen als opvolger van Laurent Blanc, die het Frans nationaal elftal onder zijn hoede nam. De prestaties van Girondins waren echter niet om over naar huis te schrijven, met een voorlopige negende plaats in de Franse Ligue 1 als resultaat. In januari had Tigana zijn ontslag ook al aangeboden. Toen werd dat niet geaccepteerd.
Monaco - PSG 1-1
Paris Saint Germain heeft de derde plaats in de Ligue 1 weer in handen. De topclub uit de Franse hoofdstad speelde op bezoek bij AS Monaco met 1-1 gelijk. Het puntverlies werd niet met instemming begroet. Als Lyon morgen de topper wint van Olympique Marseille, komt die ploeg weer over PSG heendenderen.
In het prinsendom kwam PSG na 25 minuten op achterstand door Adriano. Vlak na rust maakt Mevlut Erding gelijk, maar verder kwamen de Parijzenaars niet meer.
Overige uitslagen:
Arles - Saint Etienne 0-1
Auxerre - Montpellier 1-0
Brest - Nice 0-0
Caen - Lens 1-1
Lorient - Toulouse 0-0
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
