Laatste nieuws
19.21'Spaanse topclub schakelt door: vergevorderd stadium over komst Bernardo Silva'
19.19Oranje-internationals treffen maatregelen om om te kunnen gaan met enorme hitte
19.05PSV en Saibari naderen absolute recorddeal met Bayern München
19.00Dé WK-vijand: de hitte
18.50Flinke tegenvaller voor Oranje-opponent Japan: 73-voudig international haakt af
18.49Geweigerde Somalische scheidsrechter Artan mag UEFA Super Cup leiden
18.45'Marokko wordt overschat, maar dít moet het toernooi van Saibari worden'
18.41'Feyenoord-kandidaat verliest terrein in Milaan: drietal trainers in beeld'
18.40Dreun voor Japan: aanvoerder Endo haakt drie dagen voor WK-duel met Oranje af
18.38Verbruggen nog altijd geen onderdeel van groepstraining Oranje
18.30Het geheim achter de telefoontjes van Dick Advocaat
18.23Jahanbakhsh spreekt: 'Iran is voorbereid op ongewone omstandigheden'
17.56'FC Groningen wil toeslaan na transfervrij vertrek bij Sparta'
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de topacht gaat tegenvallen
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de top-8 gaat tegenvallen
17.35Argentinië maakt zich nu ook zorgen om Tagliafico en Nico González
17.25Ajax-target wil weg bij Girona en dient officiële vertrek brief in
17.24'Oranje heeft meeste PL-spelers en speelde gelijk tegen Spanje, het kan wél'
17.10Keeper Verbruggen ontbreekt opnieuw op training Oranje
17.03De Graafschap slaat dubbelslag op transfermarkt en haalt oude bekende terug
17.00Vleugje Sovjet op het WK: debuut Oezbekistan komt niet uit de lucht vallen
16.50Oranje traint zonder beoogd basisspeler in snikheet Kansas City
16.46Doelman wil vertrekken bij PSV: 'Als het maar wel een topcompetitie is'
16.45Waarom WK-underdog Kaapverdië de groepsfase kan overleven
16.37Geen Ivoriaanse supporters op WK vanwege strikte Amerikaanse visumregels
16.30Oranje deelt schitterende video: rollen voor Van Dijk, Frenkie en Van Hanegem
16.30Beste Oranje Aller Tijden: deze legendes staan in het elftal
16.26De Graafschap heeft Warmerdam binnen, Heerenveen en Groningen strikken talenten
16.15'Feyenoord denkt aan ex-assistent van Guardiola als nieuwe trainer'
16.15'Onaangepaste' Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.15"Onaangepaste" Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.02'Strijd om Geertruida barst los: Engelse, Spaanse en Italiaanse interesse'
16.00Dit is het beste Portugal ooit (met of zonder Cristiano Ronaldo)
15.55Duitse internationals betalen vervoerskosten voor zeshonderd fans
15.55Koeman Jr. aast op een stap: 'Sta open voor rol als tweede keeper bij grote club'
Resultaten x
Overige

Van der Vaart mist slotduel Spurs - Barca met B-team tegen Malaga

Er komt weer veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in een round-up en vult die gedurende de dag aan.

20-05-2011 22:28 door Redactie ELF Voetbal

LONDEN - Rafael van der Vaart laat via Twitter weten niet inzetbaar te zijn voor het laatste competitieduel van de Spurs met Birmingham City. De middenvelder heeft te veel last van een blessure (verrekte kuit) die hij opliep tijdens het duel met Liverpool (zondag). Tottenham staat met nog een duel te spelen op plek vijf in de Premier League, die recht geeft op deelname aan de Europa League. Birmingham City moet ook winnen om degradatie te voorkomen. De Spurs voelen de hete adem van Liverpool in hun nek, de ploeg van Dirk Kuijt staat op plek zes en volgt op een punt. Zij moeten op bezoek bij Aston Villa.

BARCELONA - Landskampioen FC Barcelona speelt zaterdag in de laatste competitiewedstrijd tegen Malaga met een reserve-elftal, zo blijkt uit berichtgeving op het digitale huis van de Catalanen. Victor Valdes, Andres Iniesta, Lionel Messi, David Villa, Carles Puyol, Gerard Piqué en Xavi zijn door coach Josep Guardiola buiten de selectie gelaten voor het laatste competitieduel. Zij kunnen nu in alle rust toewerken naar de finale van de Champions League op 28 mei tegen Manchester United. Ibrahim Afellay behoort wel tot de selectie.

BERLIJN - Duitsland kan tijdens de laatste interlands van dit seizoen geen beroep doen op Bastian Schweinsteiger. De 26-jarige middenvelder van FC Bayern München kampt met een gebroken teen en mist daardoor de vriendschappelijke wedstrijd tegen Uruguay (29 mei) en de EK-kwalificatieduels met Oostenrijk (3 juni) en Azerbeidzjan (7 juni).

BRAGA - Emmanuel Imorou heeft een vijfjarig contract getekend bij Sporting Braga. De 22-jarige international van Benin komt over van Chateauroux, dat uitkomt in de Franse Ligue 2.

ADDIS ABEBA - Tom Saintfiet gaat aan de slag als bondscoach van Ethiopië. De 38-jarige Belg maakt volgende maand zijn debuut tegen Nigeria, dat één van de tegenstanders is in de kwalificatiecyclus van de Afrika Cup van 2012. In het verleden was de voormalig technisch manager van FC Emmen actief bij onder meer Finland, Jordanië, Namibië en Zimbabwe.

LONDEN - Denilson (Arsenal) en Sebastien Bassong (Tottenham Hotspur) willen hun Londense werkgever verlaten. Dat melden The Sun en The Guardian. Denilson heeft het bestuur van The Gunners te kennen gegeven dat hij wil vertrekken naar een club waar hij om de prijzen kan strijden, terwijl Bassong het zat is om de reservebank van The Spurs warm te houden.

NAPELS - Napoli is er in geslaagd Edinson Cavani langer aan zich te binden. De 24-jarige international van Uruguay verlengde zijn contract met vijf jaar. Interesse van topclubs liet de spits links liggen, omdat hij met Napoli volgend seizoen uitkomt in de Champions League.

BRUSSEL - Ondanks het misgelopen kampioenschap in de Jupiler Pro League mag Ariël Jacobs gewoon aanblijven als eindverantwoordelijke van Anderlecht. De 57-jarige oefenmeester krijgt de volledige steun van het bestuur, zo meldt voorzitter Roger Vanden Stock in gesprek met Sporza.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.