"Tijdens een gesprek zijn we tot de conclusie gekomen dat verdere samenwerking moeilijk wordt en dat het beter is om ieder ons eigen weg te gaan", legt Magath de situatie uit op het digitale thuis van Wolfsburg.
Diego verspeelde zijn krediet bij Magath op de laatste speeldag van de Bundesliga. De middenvelder besloot toen het spelershotel vroegtijdig te verlaten. De spelmaker was het niet eens met zijn plaats op de bank tegen TSG Hoffenheim en weigerde op de reservebank te gaan zitten.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeWolfsburg heeft Diego niet meer nodig
Diego staat pas één seizoen onder contract bij VfL Wolfsburg, maar mag de club alweer verlaten. Felix Magath, trainer van de Duitse club, liet dat vrijdag aan de 26-jarige Braziliaan weten. De Duitsers namen hem afgelopen seizoen over van Juventus.

