Van Marwijk laat Theo Janssen opnieuw thuis; Lens wel opgeroepen
Opnieuw mag Theo Janssen komende week bij Ajax blijven. Hij hoeft niet af te reizen naar Noordwijk, waar de selectie van het Nederlands elftal zich komende maandag verzamelt voor twee EK-kwalificatiewedstrijden.

Bondscoach Bert van Marwijk heeft de middenvelder opnieuw buiten de selectie gelaten. Dat liet hij vrijdag in Zeist tijdens een persconferentie weten. Nederland speelt komende vrijdag in Eindhoven tegen San Marino. Een paar dagen later is Finland in Helsinki de tegenstander. Janssen ontbrak ook al bij de vriendschappelijke interland tegen Engeland, die uiteindelijk niet doorging. Reden zou liggen in de afmelding van de speler voor de oefentrip naar Brazilië en Uruguay begin juni.
Kevin Strootman, Georginio Wijnaldum en Jeremain Lens van PSV zijn wel uitverkozen. Ibrahim Afellay en Arjen Robben ontbreken wegens blessures. Daarom is Lens, niet bij de voorlopige selectie, opgeroepen als vervanger. Verdere afvallers zijn Stijn Schaars en Ron Vlaar.
De selectie ziet er als volgt uit: Mark van Bommel (AC Milan), Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart), Edson Braafheid (Hoffenheim), Jeffrey Bruma (HSV), Eljero Elia (HSV), John Heitinga (Everton), Klaas Jan Huntelaar (Schalke 04), Luuk de Jong (FC Twente), Nigel de Jong (Manchester City), Tim Krul (Newcastle United), Dirk Kuijt (Liverpool), Hedwiges Maduro (Valencia), Joris Mathijsen (Málaga), Jeremain Lens (PSV), Robin van Persie (Arsenal), Erik Pieters (PSV), Wesley Sneijder (Inter), Maarten Stekelenburg (AS Roma), Kevin Strootman (PSV), Rafael van der Vaart (Tottenham Hotspur), Michel Vorm (Swansea City), Gregory van der Wiel (Ajax) en Georginio Wijnaldum (PSV).
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
en vertel die goser meteen dat hij door zijn laffe spelopvatting de finale van spanje heeft verloren en vertel hem nog eens dat hij in zijn hele leven alleen maaar de uefa cup hefft gewonnen dankzij van hooydonk
Zeg ik als vb liefhebber ik gun het die draak ook nog! (dat dat uit me toetsenbord komt van n ajax speler)
En als iedereen fit is bij ned elftal speelt hij sowieso niet.Dus kan je beter een jongere speler met nagenoeg dezelfde kwaliteiten selecteren(strootman) met het oog op de toekomst.
Dan kan die Maher ook wel selecteren voordat er weer n super talent uit eer en misdoening voor Marocco kiest! (Die azen op iedereen uiteraard!)
Laatste nieuws
- 09:34 Mirallas: 'Bayern het meest concreet'
- 09:22 Olympique Lyon overtuigd van kwaliteiten Mertens
- 09:17 Gullit onder indruk van Belgische verdediging
- 09:12 Guardiola: 'Ik heb niets uitgevonden'
- 09:05 'Witsel kan contract tekenen bij PSG'
- 09:01 'Op het middenveld kom ik niet aan bod'
- 08:53 Frankrijk zonder Marseille-spits naar EK
- 08:45 Advocaat: 'We gaan de goede kant op'
- 08:40 'Zou uiteindelijk toch voor Van Persie kiezen'
- 08:35 Beroep heeft geen resultaat voor Hertha BSC
- 08:26 Van der Vaart voorziet Maher ook van advies
- 08:20 Gerets niet meer geliefd bij Marokkaanse fans
- 08:15 Vier afvallers Oranje moeten 'stand-by' blijven
- 08:08 'We pakken veel te makkelijk tegengoals'
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
