Van Persie wil zich niet verschuilen achter afwezigheid spelers
Robin van Persie wil dat Arsenal zich niet gaat verschuilen achter de afwezigheid van sommige spelers. De Londenaren verloren afgelopen weekeinde kansloos met 8-2 van Manchester United. Cesc Fabregas en Samir Nasri verlieten eerder al de club, waardoor de selectie creativiteit mist.

Francis Coquelin maakte namens The Gunners zijn debuut tegen Manchester United. Arsène Wenger kon geen beroep doen op de geschorsten Alex Song, Emmanuel Frimpong en Gervinho. Bovendien zijn Bacary Sagna, Thomas Vermaelen, Jack Wilshere, Abou Diaby en Kieran Gibbs nog niet fit genoeg om in actie te komen.
Aanvoerder Van Persie wil echter niet horen dat de club zich daar achter gaat verschuilen. De international wil tegen Swansea City zien dat de selectie wel degelijk genoeg kwaliteit in huis heeft. "We zullen terug moeten komen", begint hij. "Over twee weken spelen we tegen Swansea, ik heb zin in dat duel."
"We speelden zondag met het sterkste team. We gaven alles wat we hadden, maar dat was overduidelijk niet genoeg. We mogen ons niet verschuilen achter de blessures en schorsingen. Het is geen excuus. Manchester had eveneens blessures, dat is voetbal."
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Laatste nieuws
- 09:37 Poulsen over Ajax: 'Alles moet kloppen'
- 09:34 Mirallas: 'Bayern het meest concreet'
- 09:22 Olympique Lyon overtuigd van kwaliteiten Mertens
- 09:17 Gullit onder indruk van Belgische verdediging
- 09:12 Guardiola: 'Ik heb niets uitgevonden'
- 09:05 'Witsel kan contract tekenen bij PSG'
- 09:01 'Op het middenveld kom ik niet aan bod'
- 08:53 Frankrijk zonder Marseille-spits naar EK
- 08:45 Advocaat: 'We gaan de goede kant op'
- 08:40 'Zou uiteindelijk toch voor Van Persie kiezen'
- 08:35 Beroep heeft geen resultaat voor Hertha BSC
- 08:26 Van der Vaart voorziet Maher ook van advies
- 08:20 Gerets niet meer geliefd bij Marokkaanse fans
- 08:15 Vier afvallers Oranje moeten 'stand-by' blijven
- 08:08 'We pakken veel te makkelijk tegengoals'
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
