Azerbeidzjan - Kazachstan 3-2
Azerbeidzjan heeft de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Kazachstan met 3-2 gewonnen. Tijdens de rust keek het thuisland nog tegen een 0-1 achterstand aan. In het tweede bedrijf werd dat echter rechtgezet en ging Azerbeidzjan uiteindelijk met de winst er van door.
De score werd na twintig minuten geopend door Sergei Ostapenko. De speler van Kazachstan schoot de 1-0 op het scorebord. Na acht minuten te hebben gespeeld in het tweede bedrijf was het Aliyev die Azerbeidzjan langszij schoot: 1-1. Nog geen negen minuten later mocht Sukurov vanaf elf meter aanleggen en bracht Azerbeidzjan op voorsprong. Het thuisland leek de slag te pakken te krijgen, want in de 67ste was het opnieuw raak. Cavadov toverde de 3-1 op het scorebord.
Voor de bondscoach van Kazachstan was het duidelijk dat er wat moest gebeuren en hij bracht Yevstigneev in. De speler stond nog geen minuut in het veld of hij zorgde voor de aansluitingstreffer: 3-2. Dat bleek tevens het laatste doelpunt van de wedstrijd.
Oostenrijk - Turkije 0-0
Turkije voelt momenteel de hete adem van België in haar nek in de strijd om het EK. Een overwinning was dan ook geboden voor trainer Guus Hiddink, maar zijn manschappen wisten niet verder te komen dan een gelijkspel. In de laatste minuut miste

