De openingstreffer kwam na 26 minuten op naam van Reza Ghoochannejhad, die na een knappe actie doeltreffend was. Echter bracht oud-Feyenoorder Thomas Buffel de score nog geen minuut later alweer in evenwicht: 1-1. Vervolgens kreeg Jelle Vossen de kans om de 1-2 voor zijn rekening te nemen, maar de 22-jarige aanvaller raakte de lat, waardoor de ruststand 1-1 betrof.
Maar in het tweede bedrijf bracht Buffel RC Genk alsnog op voorsprong. De 30-jarige aanvallende middenvelder deed dat met een intikkertje. In de 69ste minuut leek Vossen de wedstrijd te beslissen toen hij de 1-3 op zijn naam zette, maar het duel kantelde na zijn goal volledig. In een tijdsbestek van zes minuten zorgden Grégory Christ en Sascha Kotysch voor een opleving aan de kant van Sint-Truiden: 3-3. Echter bepaalde een vrije trap van Daniel Tözsér de Jupiler Pro League-ontmoeting alsnog in het voordeel van Genkies: 3-4.
Door de overwinning staat RC Genk nu één punt achter koplopers AA Gent, Cercle Brugge en KV Mechelen. Laatstgenoemde drie clubs komen dit weekend echter nog wel in actie, respectievelijk tegen Zulte-Waregem, Beerschot AC en Club Brugge. Hekkensluiter Sint-Truiden heeft na zes speelrondes nog altijd maar één schramel puntje.

