Afgelopen zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC ontbrak het jonge Achterhoekse talent vanwege een blessure, die hij opliep bij Jong Oranje. Tegen Feyenoord staat Evers zaterdagavond niet rechtsback zoals tijdens de eerste vier duels, maar linksback volgens Omroep Gelderland. Dat betekent dat hij Feyenoords rechtsbuiten Jerson Cabral mag gaan schaduwen.
Jochem Jansen krijgt op rechts de voorkeur boven Muslu Nalbantoglu. Jansen liet vorige week een goede indruk achter tegen NEC. Daarbuiten speelt De Graafschap in Rotterdam met dezelfde spelers, die NEC met 1-0 versloegen.
Vorig jaar won De Graafschap met dezelfde cijfers in De Kuip. Matchwinner was destijds Leon Broekhof, die afgelopen zomer naar Roda JC Kerkrade verkaste. "Die wedstrijd staat nog heel erg in mijn geheugen gegrift", vertelt Vito Wormgoor tegenover de provinciale omroep. "Ik zou er voor tekenen als het weer zo zou gaan. Niet te vroeg scoren is belangrijk lijkt mij."
De Graafschap overweegt het contract van de centrale verdediger te verlengen. "We praten, maar ik wil me eerst concentreren op het voetballen. We kijken wat mogelijk is."

