Uit de scan is gebleken dat Heije zijn knieband heeft ingescheurd. Hoewel de definitieve uitslag nog volgt, lijkt het erop dat de binnenmeniscus onbeschadigd is gebleven.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeArray
(
[id] => 255056
[title] => RBC nog vier weken zonder Heije
[intro] => Pascal Heije is nog zeker vier weken zoet met de knieblessure die hij vorige week opliep in de slotminuten van het bekerduel tegen Rijnsburgse Boys. De middenvelder van RBC Roosendaal onderging woensdag een MRI-scan om de ernst van zijn kwetsuur vast te stellen, zo melden de Brabanders via de officiële website.
[text] => Uit de scan is gebleken dat Heije zijn knieband heeft ingescheurd. Hoewel de definitieve uitslag nog volgt, lijkt het erop dat de binnenmeniscus onbeschadigd is gebleven.
[category] => 7
[coverphoto] =>
[coverphotoX] => 50
[coverphotoY] => 10
[author] => 10
[create_dt] => 2008-10-02 18:31:30
[publish_dt] => 2008-10-02 18:31:30
[author_update] => 0
[update_dt] => 2009-01-08 12:02:58
[status] => gepubliceerd
[sticky] => 0
[historyID] => 14214
[op_homepage] => 1
[op_voetbalcentraal] => 0
[text_banner] =>
[text_banner_slot] => 0
[portal_id] => 0
)
RBC nog vier weken zonder Heije
Pascal Heije is nog zeker vier weken zoet met de knieblessure die hij vorige week opliep in de slotminuten van het bekerduel tegen Rijnsburgse Boys. De middenvelder van RBC Roosendaal onderging woensdag een MRI-scan om de ernst van zijn kwetsuur vast te stellen, zo melden de Brabanders via de officiële website.

