Genk en Anderlecht blameren zich in Belgische beker
KRC Genk blijft maar verliezen. Nu is de regerend landskampioen ook uitgeschakeld in de Belgische beker. Of dat consquenties heeft voor de positie van trainer Mario Been is afwachten.

Al kan het nog erger. RSC Anderlecht verloor in eigen huis van Derde Klasser (!) Rupel Boom. Het werd in Brussel 1-2. Al moet wel gezegd worden dat Anderlecht aantrad met een B-ploeg. Enkel Marcin Wasilewski en Olivier Deschacht zijn normaliter basisplaats. Ronald Vargas viel bovendien al in de eerste minuut uit met een op het oog zware blessure aan de linkerknie. Bjorn Beyens (31.) en Jeroen Mertens (81.) zorgden voor de doelpunten van Boom. De tegentreffer van Dennis Praet (88.) kwam pas laat.
KRC Genk ging op eigen veld onderuit tegen Lierse SK. Uitgerekend Stijn Huysegems zette de gasten in de 28e minuut op een voorsprong. Huysegems moest afgelopen zomer vertrekken bij Genk en liet pas op 31 augustus zijn contract ontbinden, nadat er aanvankelijk geen nieuwe ploeg kwam. Nadat Khaleem Hyland zijn eigen doelman al bijna passeerde en Lierse op voorsprong leek te kwamen, was Huysegems daar twee minuten later voor verantwoordelijk.
Doelman Köteles verwachtte een voorzet, maar de kale aanvaller schoot in één keer vanuit een moeilijke hoek. Tien minuten na rust verdubbelde Milos Maric de score. De vrije trap van de Serviër maakte onderweg een vreemde curve en zette Köteles op het verkeerde been. Stein Huysegems scoorde bijna ook nog een derde Lierse treffer.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 11:14 'Villarreal wil met Argentijn terug naar hoogste niveau'
- 11:08 Dzeko verwacht nog een seizoen bij City
- 11:03 'Wolfsburg krijgt concurrentie in strijd om Dost'
- 10:55 'We werken aan speler die we willen binnenhalen'
- 10:46 Sagna verwacht aanblijven Van Persie
- 10:36 Commercieel manager verruilt Doetinchem voor Amsterdam
- 10:32 De 73 treffers van Lionel Messi
- 10:24 Ronaldo legt druk bij Duitsland en Nederland
- 10:17 Piqué: 'Hij zal op een dag terugkeren'
- 10:14 'Middenvelder op stage bij landskampioen'
- 10:06 Van der Gaag aan de slag in Portugal
- 10:00 Beckenbauer tegenstander van afschaffen strafschoppen
- 09:54 Özbiliz sluit transfer naar Rusland uit
- 09:45 'Wilde naar het buitenland voor nieuwe ervaring'
- 09:37 Poulsen over Ajax: 'Alles moet kloppen'
- 09:34 Mirallas: 'Bayern het meest concreet'
- 09:22 Olympique Lyon overtuigd van kwaliteiten Mertens
- 09:17 Gullit onder indruk van Belgische verdediging
- 09:12 Guardiola: 'Ik heb niets uitgevonden'
- 09:05 'Witsel kan contract tekenen bij PSG'
- 09:01 'Op het middenveld kom ik niet aan bod'
- 08:53 Frankrijk zonder Marseille-spits naar EK
- 08:45 Advocaat: 'We gaan de goede kant op'
- 08:40 'Zou uiteindelijk toch voor Van Persie kiezen'
- 08:35 Beroep heeft geen resultaat voor Hertha BSC
