Liefst 33 slikte rode lantaarn AGOVV Apeldoorn dit seizoen al. Tegen Sparta lukte het de thuisclub wel om ruim een half uur de nul te houden. In de 33ste minuut ging het echter wel mis. Op dat moment stond Jaimi Bruinier op de juiste plek om zwak verdedigen af te straffen. Kort na rust namen de bezoekers verder afstand. Verdediger Jeroen Veldmate liet zien ook over aanvallende kwaliteiten te beschikken door de 0-2 op zijn conto bij te schrijven.
Tom Overtoom voerde na de hervatting de score op naar 0-3. Het verzet van de Apeldoorners was daarmee helemaal gebroken en zoals wel vaker liep het aantal tegendoelpunten daarna rap op. Joshua John, opnieuw Overtoom en Jeremy Bokila lieten de arme doelman Andre Krul nog drie keer de gang naar het net maken.
Door de winst van FC Emmen staat AGOVV nu helemaal stijf onderaan. Sparta heeft een positie in de subtop nu stevig in handen.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeOok Sparta mag zich uitleven tegen super zwak AGOVV
Sparta lijkt de weg naar boven gevonden te hebben. De eclatante 0-6 zege bij hekkensluiter AGOVV Apeldoorn betekende de derde driepunter op rij voor de ploeg van trainer Michel Vonk.

