Zoon eerste buitenlandse topscorer Bundesliga op proef bij GA Eagles
Zijn vader stond bekend om zijn blonde matje en gluiperige Torinstinct. Zoon Niklas Andersen probeert nu een contract af te dwingen bij Go Ahead Eagles.

De 23-jarige linksback is sinds een week op proef in Deventer en gratis op te halen. Afgelopen zomer liep zijn contract bij Werder Bremen af en moest hij noodgedwongen op zoek naar een nieuwe werkgever. In drie jaar kwam hij 63 keer in actie in het tweede elftal, dat uitkomt in de Regionalliga Nord. Twee keer kwam hij tot scoren. Ook speelde hij één keer mee in de Bundesliga. Dat was op 13 mei 2009 in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt, dertien minuten als invaller.
Voor die tijd droeg hij het shirt van Rot-Weiss Essen. De verdediger, die ook centraal achterin uit de voeten kon, doorliep de jeugdafdelingen van Hamburger SV, Eintracht Frankfurt en Schalke 04. Zijn vader Jorn is voormalig topscorer van de Bundesliga. In 1990 werd de 27-voudig Noors international zelfs de eerste buitenlandse topscorer van de Bundesliga.
Jorn werd na zijn actieve voetballoopbaan trainer. Hij leidde de ploegen van FC Locarno, Rot-Weiss Oberhausen, Borussia Mönchengladbach, Skoda Xanthi, Kickers Offenbach, FSV Mainz 05, Larissa en Karlsruher SC.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 12:35 Schalk geniet bij Jong Oranje
- 12:31 'Als PSV komt, dan is dat wel een verrassing'
- 12:28 PSV bevestigt komst Waterman
- 12:22 'Lens moet thuisblijven'
- 12:16 Inter en ManU willen ver gaan voor Napoli-revelatie
- 12:11 PSV wil miljoenen vangen voor Toivonen 1
- 11:54 'Bij een uittrap door mijn knie gezakt'
- 11:45 'Nieuw onderkomen voor Helmond Sport'
- 11:36 Buffon: 'Afgelopen seizoen verbaasd door Van Persie'
- 11:27 Mourinho wil graag samenwerken met Figo
- 11:21 'Allemaal zaken die je favoriet maken'
- 11:08 Dzeko verwacht nog een seizoen bij City
- 11:03 'Wolfsburg krijgt concurrentie in strijd om Dost'
- 10:55 'We werken aan speler die we willen binnenhalen'
- 10:46 Sagna verwacht aanblijven Van Persie
- 10:36 Commercieel manager verruilt Doetinchem voor Amsterdam
- 10:32 De 73 treffers van Lionel Messi
- 10:24 Ronaldo legt druk bij Duitsland en Nederland
- 10:17 Piqué: 'Hij zal op een dag terugkeren' 1
- 10:14 'Middenvelder op stage bij landskampioen'
- 10:06 Van der Gaag aan de slag in Portugal
- 10:00 Beckenbauer tegenstander van afschaffen strafschoppen
- 09:45 'Wilde naar het buitenland voor nieuwe ervaring'
- 09:37 Poulsen over Ajax: 'Alles moet kloppen' 1
- 09:34 Mirallas: 'Bayern het meest concreet'
