FC Barcelona heeft op voorhand de beste papieren. De Catalanen leiden de groep met tien punten uit vier duels. AC Milan heeft twee punten minder, maar nog altijd zes meer dan de naaste belager BATE Borisov.
Het heenduel eindigde in september verrassend in 2-2. Toen wist AC Milan te scoren op twee opmerkelijke momenten. Al na 24 seconden opende Alexandre Pato de score, terwijl de Rossoneri pas in blessuretijd langszij kwam door een treffer van Thiago Silva.
Vanavond is het San Siro stadion het decor. Wie zet een mogelijk beslissende stap richting groepswinst? Clarence Seedorf met AC Milan of toch gewoon het FC Barcelona van Lionel Messi?
PRAAT MEE
ELF Voetbal is ook nieuwsgierig naar de mening van de bezoekers van de website. Wat vinden jullie van de wedstrijd? Moet er iets veranderd worden in de speelwijze? Klopt de opstelling? Is het arbitrale optreden naar behoren? Vanavond kunnen jullie ook tijdens de wedstrijden meediscussiëren over de duels met andere bezoekers.
Maak gebruik van de nieuwe optie 'Praat mee'. Via de bekende inlogwijze kun je dan telkens op ieder moment jouw mening plaatsen en/of reageren op de reacties van andere bezoekers.
UPDATE: AC Milan begint vanavond met twee Nederlanders in het basisteam aan de thuiswedstrijd tegen FC Barcelona: Mark van Bommel en Clarence Seedorf. Urby Emanuelson moet bij de Italiaanse ploeg op de reservebank plaatsnemen.
Opstellingen:
AC Milan: Abbiati; Abate, Nesta, Thiago Silva en Zambrotta; Aquilani, Van Bommel, Seedorf en Boateng; Robinho en Ibrahimovic.
FC Barcelona: Valdés; Puyol, Mascherano, Busquets en Abidal; Keita, Xavi en Fábregas; Thiago Alcantara, Messi en Villa.

