Fortuna houdt ouderwets gezegde in ere: 'Er valt iets te halen'
Never Change A Winning Team. Dat lijkt trainer Wim Dusseldorp in zijn achterhoofd te hebben als Fortuna Sittard morgenavond (vrijdag) afreist naar Veendam.

"We hebben het gevoel dat er in Veendam iets te halen valt", spreekt Dusseldorp ambitieus tegenover Dagblad De Limburger, met in het achterhoofd dat Fortuna tot nu toe slechts één punt wist te behalen in haar uitduels dit seizoen. "Daardoor lijkt het alsof we met een gigantisch uit-complex kampen, maar vaak genoeg zaten we er dicht bij. Echt weggespeeld zijn we geen één keer."
De oefenmeester van de Zuid-Limburgse club kan in Veendam over een nagenoeg fitte selectie beschikken. Alleen Lars Gulpen, die ziek was, ontbreekt omdat hij nog niet volledig hersteld is. Danny Hoesen, die vorige week ontbrak vanwege een flinke kneuzing van zijn rechterenkel, hervatte deze week ook weer de groepstraining. Hij zal hoogstwaarschijnlijk op de bank starten.
Kévin Diaz start weer als rechtsbuiten en Richard Stolte als hangende linkshalf. "Het is een luxe dat ik weer eens een sterke reservebank heb." Fortuna Sittard neemt in de winterstop wel afscheid van Denisz Sevinc. De 20-jarige Duitser heeft gevraagd zijn loopbaan elders voort te zetten. De middenvelder, die op amateurbasis actief is, speelt niet.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 11:45 'Nieuw onderkomen voor Helmond Sport'
- 11:36 Buffon: 'Afgelopen seizoen verbaasd door Van Persie'
- 11:27 Mourinho wil graag samenwerken met Figo
- 11:21 'Allemaal zaken die je favoriet maken'
- 11:08 Dzeko verwacht nog een seizoen bij City
- 11:03 'Wolfsburg krijgt concurrentie in strijd om Dost'
- 10:55 'We werken aan speler die we willen binnenhalen'
- 10:46 Sagna verwacht aanblijven Van Persie
- 10:36 Commercieel manager verruilt Doetinchem voor Amsterdam
- 10:32 De 73 treffers van Lionel Messi
- 10:24 Ronaldo legt druk bij Duitsland en Nederland
- 10:17 Piqué: 'Hij zal op een dag terugkeren' 1
- 10:14 'Middenvelder op stage bij landskampioen'
- 10:06 Van der Gaag aan de slag in Portugal
- 10:00 Beckenbauer tegenstander van afschaffen strafschoppen
- 09:54 Özbiliz sluit transfer naar Rusland uit
- 09:45 'Wilde naar het buitenland voor nieuwe ervaring'
- 09:37 Poulsen over Ajax: 'Alles moet kloppen'
- 09:34 Mirallas: 'Bayern het meest concreet'
- 09:22 Olympique Lyon overtuigd van kwaliteiten Mertens
- 09:17 Gullit onder indruk van Belgische verdediging
- 09:12 Guardiola: 'Ik heb niets uitgevonden'
- 09:05 'Witsel kan contract tekenen bij PSG'
- 09:01 'Op het middenveld kom ik niet aan bod'
- 08:53 Frankrijk zonder Marseille-spits naar EK
