Na zijn vertrek bij de Eindhovenaren verkaste hij naar Brazilië om daar aan de slag te kunnen, dat lijkt nu te zijn gelukt. "We hebben nog geen akkoord, maar we zijn in gesprek. Het is de bedoeling dat hij samen met Caesar en Danilo het drietal keepers gaat vormen", laat de technisch directeur weten tegenover ESPN.
In 2001 nam PSV de speler nog voor enkele miljoenen euro's over, nadat hij indruk had gemaakt op een jeugdtoernooi. Bij zijn voormalig werkgever kwam hij niet verder dan drie optredens.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeCássio Ramos mogelijk aan de slag bij Corinthians
Cássio Ramos lijkt binnenkort weer onder contract te staan bij een club. De doelman besloot eerder dit seizoen zijn contract bij PSV te ontbinden en is nu in gesprek met het Braziliaanse Corinthians.

