Erik Assink, trainer van de Veenendaalse amateurs, kon zijn geluk niet op. "We hebben op ons tandvlees gewonnen. Iedereen zat helemaal stuk, maar dit is toch prachtig voor de club?", aldus Assink. "We zitten bij de laatste acht van het bekertoernooi. Dat had niemand vooraf gedacht. We gaan nog langdurig doorfeesten."
Ook middenvelder Wouter Bonke was in zijn nopjes. "Dit is fantastisch. Het was verschrikkelijk zwaar, we zijn tot het gaatje gegaan. Maar er komen dan bijzondere krachten naar boven. Nadat Sparta Rotterdam de vierde strafschop had gemist, moest ik op de elfmeterstip gaan staan. Ik werd er rustig van en schoot hem lekker binnen."
Sparta Rotterdam was in de eerdere bekerrondes nog te sterk voor Montfoort (1-6) en Sparta Nijkerk: 4-0. GVVV had zich reeds ontdaan van Nemelaer (3-1) en Zwaluwen '30/Henver (1-2).

