Kindvall volgt zijn landgenoot met veel plezier. "Ik volg hem van dichtbij en ik heb nog contact met iemand binnen Feyenoord, een vriend van me. Zo kom ik veel over Guidetti te weten."
"Feyenoord is heel erg blij met hem uiteraard. Vooral omdat hij nu zoveel belangrijke goals maakt. Ik weet hoe dat was in mijn tijd en dat heeft hij nu precies hetzelfde. Dat is geweldig. Hij is al verder in zijn ontwikkeling dan andere jonge spelers."
"Hij traint heel hard en dat zie je terug in de progressie die hij maakt. Hij is in de meeste dingen gewoon goed, een echte 'all-rounder'. Hij scoort niet alleen. Hij is pas negentien jaar oud", vertelt de oud-Feyenoorder aan Fotbolls Expressen.
"Hij is wat zwaarder dan ik, speelt ook verschillend en zwerft meer rond op het veld. Ik was meer een uitgesproken doelpuntenmaker, Guidetti doet veel meer en is dan ook meer een Wayne Rooney-type."

