Buitenlandse bekers: Pantelic en PSV-opponent verder
Er stonden vandaag flink wat bekerwedstrijden op het programma. Zo ook in Frankrijk, Griekenland en Turkije. Olympiakos bedankte oud-Ajacied Marko Pantelic. Ook PSV-opponent Trabzonspor bekerde verder.

FRANKRIJK: Olympique Lyon kwalificeerde zich woensdag voor de halve eindstrijd van de Coupe de la Ligue. De regerend landskampioen Lille werd op een 2-1 nederlaag getrakteerd. Spits Lisandro Lopez was verantwoordelijk voor het winnende doelpunt. Een knappe bekerzege van Olympique Lyon, dat lange tijd met tien man speelde door een rode kaart van verdediger Mouhamadou Dabo in de elfde minuut. Naast Lopez kwamen ook de namen van aanvaller Joe Cole (Lille) en middenvelder Kim Kallström (Olympique Lyon) op het scorebord te staan. Het bekertreffen eindigde uiteindelijk in tien tegen tien door een rode kaart van verdediger Mathieu Debuchy. Verder zijn ook FC Lorient, Nice en Olympique Marseille zeker van de halve eindstrijd.
GRIEKENLAND: In Griekenland vertolkte aanvaller Marko Pantelic een hoofdrol namens Olympiakos. De thuiswedstrijd tegen Thrasyvoulos werd met 3-0 gewonnen, mede door twee doelpunten van de 33-jarige oud-Ajacied. Voor Panathinaikos viel het doek na strafschoppen tegen Panionios (0-0). Naast Olympiakos en Panionios bekerden ook Kerkyra en Asteras Tripolis verder.
TURKIJE: Op Turkse bodem zegevierde Besiktas met 2-1 tegen Gaziantep BB. Het Kayserispor van trainer Shota Arveladze en aanvaller Diego Biseswar behaalde eveneens de volgende ronde van de beker: 0-1. Trabzonspor, de Europa League-tegenstander van PSV, triomfeerde tegen het nietige Güngören: 2-0. Het Mersin Idman Yurdu van de verbannen Matthew Amoah (oud-aanvaller NAC Breda) leed een 1-3 nederlaag tegen Sivasspor. Gisteren kwalificeerden Bursaspor en Galatasaray zich voor de volgende ronde van de Turkse beker. Fenerbahçe komt morgen in actie, evenals Gaziantepspor.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
- 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
- 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
- 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 1
- 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
- 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
- 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
- 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
- 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
- 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 3
- 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
- 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest
- 13:46 Fabregas dolgelukkig: 'Vierde prijs van het seizoen!'
- 13:38 Spanning loopt op bij Oranje: 'Ik ben zenuwachtig'
- 13:36 'AZ en NEC hengelen naar Deens talent'
- 13:29 Keane: 'Het niveau van Ierland is enorm gestegen'
- 13:11 Iniesta: 'Het perfecte afscheidscadeau'
- 13:06 Walker verlegt focus van EK naar OS
- 13:03 Eriksen blijft bij Ajax: 'Ik heb nog genoeg te leren'
- 12:58 Suarez scoort typische goal.
- 12:52 Van der Vaart slaat golfbal op Ibrahimovic
- 12:48 Hazard genoot van vrije rol
- 12:43 'We hebben nu twee keepers voor een lang seizoen'
- 12:39 'Rooney is een tikkende tijdbom'
- 12:35 Schalk geniet bij Jong Oranje
