Dzsudzsák verliet afgelopen zomer PSV voor het grote geld bij Anzhi. De vleugelspeler raakte echter al snel geblesseerd, waarna hij weinig meer in actie kwam.
"Ik wil het bestuur van Anzhi bedanken voor de medewerking", zegt Dzsudzsák op de officiële site van Dinamo. "Alles is heel snel en goed gegaan. Ik wil met deze club deelnemen aan Europees voetbal, spelen in de Europa League of de Champions League. Ik ben heel blij dat ik hier nu ben."
De oud-PSV'er is van mening dat de Russische competitie van een hoger niveau is dan de Eredivisie. "De Russische competitie is veel sterker. In Nederland spelen veel jonge talenten, die zich willen bewijzen. In Rusland spelen vooral gearriveerde, ervaren spelers."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeDzsudzsák rondt transfer naar Dinamo af
Balázs Dzsudzsák komt de aankomende vier jaar in actie voor Dinamo Moskou. De Hongaarse aanvaller maakt definitief de overstap van Anzhi Makhachkala naar de Russische hoofdstad, meldt Dinamo op haar digitale huis.

