FC Utrecht zet trainer Wouters in de wacht
Wie er volgend jaar voor de spelersgroep van FC Utrecht staat, is nog een groot vraagteken. De clubleiding van de Domstedelingen heeft de huidige oefenmeester Jan Wouters in ieder geval in de wacht gezet.

Algemeen directeur Wilco van Schaik, grootaandeelhouder Frans van Seumeren en technisch directeur Foeke Booy gingen gisteren (donderdag) in Portugal om tafel met de huidige trainer, maar knopen werden nog niet doorgehakt. "Toen Jan het roer overnam van Erwin Koeman, hebben we meteen afgesproken dat hij eerst eens drie maanden lekker aan de slag moest gaan en dat we nadien bij zouden praten. Wat gaat er goed, wat kan er beter? Dat is nu voor de eerste maal gebeurd en krijgt een vervolg", zegt Van Schaik in het Algemeen Dagblad.
Booy voegt toe dat het ook niet fair zou zijn nu al een oordeel te vellen. "Jan heeft onder moeilijke omstandigheden het stokje overgenomen van Erwin Koeman. Daarnaast bekijken we hoe hij zich de komende weken ontwikkelt in zijn nieuwe rol, die toch anders is dan voorheen toen hij assistent was."
Wouters heeft herhaaldelijk aangegeven dat hij graag wil blijven in Stadion Galgewaard. Het liefst als hoofdtrainer, maar een andere functie zou hij zeker overwegen. Booy: "We snappen dat Jan graag duidelijkheid wil over zijn toekomst omdat zijn contract afloopt, maar vanuit de club gezien is het ook beter nog even te wachten eer we een knoop doorhakken. Dat hebben we Jan ook aangegeven. Tegelijkertijd hebben we hem duidelijk gemaakt dat er geen andere kandidaat is en er ook nog niet in die richting wordt gedacht."
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
- 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
- 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
- 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
- 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 1
- 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
- 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
- 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
- 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
- 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
- 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 3
- 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
- 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest
- 13:46 Fabregas dolgelukkig: 'Vierde prijs van het seizoen!'
- 13:38 Spanning loopt op bij Oranje: 'Ik ben zenuwachtig'
- 13:36 'AZ en NEC hengelen naar Deens talent'
- 13:29 Keane: 'Het niveau van Ierland is enorm gestegen'
- 13:11 Iniesta: 'Het perfecte afscheidscadeau'
- 13:06 Walker verlegt focus van EK naar OS
- 13:03 Eriksen blijft bij Ajax: 'Ik heb nog genoeg te leren'
- 12:58 Suarez scoort typische goal.
- 12:52 Van der Vaart slaat golfbal op Ibrahimovic
- 12:48 Hazard genoot van vrije rol
- 12:43 'We hebben nu twee keepers voor een lang seizoen'
- 12:39 'Rooney is een tikkende tijdbom'
