Met verdediger Ryan Donk in de achter- en aanvaller Björn Vleminckx in de voorhoede wilde Club Brugge KV aan het langste eind proberen te trekken in de uitconfrontatie bij de equipe van manager Ariël Jacobs. Wie hoopte op een goed resultaat van Club Brugge KV, kwam echter bedrogen uit. Anderlecht, de koploper van de Jupiler Pro League, nam in de derde minuut de leiding via aanvaller Dieumerci Mbokani, die de bal snoeihard in het dak van het doel ramde.
Spits Milan Jovanovic verschalkte doelman Bojan Jorgacevic vervolgens met een gekruist schot: 2-0. Dankzij zwak verdedigend werk van Club Brugge KV kon Gouden Schoen-winnaar Matías Suárez in het tweede bedrijf voor de 3-0 aantekenen.
Anderlecht, in de Europa League de tegenstander van AZ, speelt in de januarimaand nog drie competitiewedstrijden, respectievelijk tegen Kortrijk (uit), AA Gent (thuis) en Beerschot AC (uit). In de eerste speelronde van februari ontvangt Paarswit het RC Genk van trainer Mario Been.
Club Brugge KV, dat in de Europa League op Hannover 96 stuit, speelt in de eerstvolgende twee speelrondes van de Jupiler Pro League thuiswedstrijden tegen KV Mechelen en SK Lokeren en gaat daarna op bezoek bij het RAEC Mons van trainer Dennis van Wijk.

